Teraz jest So 20 kwi, 2024 03:59


Polski HIP-HOP

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostWt 08 lut, 2005 19:06

Ponoć LP to nu-metal, ale tak tylko słyszałem :) Mi się też podoba (najbardziej "Breaking the habbit") ale to nie jest temat o tym ;) więc wracając do hip-hopu
Blak napisał(a):PL HH to syf w dosłownym znaczeniu

to muszę przyznać, że nie masz racji :) ponieważ nie wszyscy raperzy są tacy, że śpiewają tylko dlatego, że ludzie chwytają ten klimat. Mi się z polskiego hh podobają te "starsze" kawałki :) oprócz tego lubie czasami posłuchać W wyjątkowych okolicznościach + Hemp Gru (np. "Elo Elo").



Dodane: Wojtek ty troll'u :P
Ostatnio edytowano Wt 08 lut, 2005 19:15 przez Przemo_212, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostWt 08 lut, 2005 19:12

Wojtek post usunięty - wyraźnie ostrzeglem ze kolejna próba trollowania tak się zakończy.
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 09 lut, 2005 13:21

Jakie trolowanie:) Blak napisał właściwie to samo co ja:) a moje przekleństwo było ocenzurowane;)Kocham Cię Blak:) Tak trzymać!!!Slayer Ciebie też:)
Ppsh41: dres i techno? lol. JA słucham techno hause trance dance itd i jakoś nie mam ani jednego dresu:) nie jestem ogolony na łyso nie mam średniej 2.0 i zachowania nagannego oraz nie palę nie piję i nie przeklinam. więc chyba nie masz racji. to samo dotyczy moich kolegów. jakoś dresów tez nie mają....itditp:P

Watchdog

PostŚr 09 lut, 2005 14:41

Wojtek napisał(a): nie przeklinam.

To sie chwali
Wojtek napisał(a):a moje przekleństwo było ocenzurowane

LOL

Z tego co wyczytałem...to raczej mossin ogólnikowo o wszystkich sluchaczach techni nie mówił.

A trollowanie to prowokowanie do kłutni....
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostŚr 09 lut, 2005 15:06

Wojtek napisał(a):Jakie trolowanie:)


Ano takie:

http://encyklopedia.helion.pl/index.php/Trolling


Blak napisał właściwie to samo co ja:)


Wypowiedź jego w przeciwieństwe do Twojej ma jednak pewien poziom. Nie zabraniamy wyrażać swojej opini jednak teksty ograniczające się do stwierdzenia ""polski hh mam głęboko w dup@!# jest to najgorsze co istnieje"" prosze zachować dla siebie. Nie podoba się to zapraszamy na forum onet.pl.... :]

a moje przekleństwo było ocenzurowane;)


Cudnie :-)
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostŚr 09 lut, 2005 15:42

Co do wypowiedzi Majkela z poprzedniej strony.
No do kury nędzy jak tyś mnie rozśmieszył. :lol: Nigdy się nie uśmiałem na tym tak jak po Twojej wypowiedzi. żal mi Cię. Płytki HH? A co to takiego? Zresztą Peja zalicza się do Hip-hopowców, którzy Hip-hop sprzedali. Koleś jeździ beemami a w piosence śpiewa, że reprezentuje biede. No co za człowiek. Tworzy wizerunek Hip-hopowca jako człowieka aspołecznego. Szkoda gadać o jego tekstach. Jedyna piosenka jaka mi się podoba z jego repertuaru to "Jeden taki dzień" feat Sweet Noise. Chcę się także wypowiedzieć o 52 Dębiec. O Boże. Jakich oni zrobili wieśniaków z ludzi zamieszkujących Polske. Jeśli ich słowa zostały przetłumaczone na inny język, moge śmiało stwierdzić wstydze się za nich. Bardzo przypadły mi do gustu piosenki 3 Wymiaru i Ascetoholix.
Pozdrawiam.

Berna

PostŚr 09 lut, 2005 18:56

Proponuje zamknąc ten temat bo większość wypowiadajacych sie tutaj nie ma o HH pojęcia, ale na krytyke każdego stać :P

Polski Hip Hop kuleje dlatego że ludzie dopadli do kasy i wypuszczają na rynek różne badziewia, a jak słysze że płyta roku to "Mezokracja", a kawałek roku "Jak Zapomnieć", to chce sie wyjechac z tego kraju.
Teraz widac jak ludzie kumaja kulture Hip Hopową, głosując za takimi wykonawcami podkreslaja tylko zwieśniaczenie naszego narodu.
Podejrzewam że Hip Hop w Polsce za kilka lat upadnie, wypchnie go inna subkultura, która zapewne nadejdzie z południa (Grecja, Hiszpania, Włochy) skoro kawałek O-Zone był hitem lata w naszym kraju to tylko potwierdza sie to o czym napisałem wcześniej.

Koleś jeździ beemami a w piosence śpiewa, że reprezentuje biede. No co za człowiek. Tworzy wizerunek Hip-hopowca jako człowieka aspołecznego.


Chłopie zamilknij :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mam wszystkie płyty Peji jakie wydał, kaset niestety nie zachowałem i wyobraź sobie że ten koleś, pochodzi z takiej rodziny, że Ty byś juz pewnie popełnił samobójstwo, bieda klepała go po "dupie", a mimo to wyszedł na ludzi i teraz ma kase i bardzo dobrze :!: Ciesze sie z tego że mu sie udało, bo w swojej karierze raperskiej zrobił bardzo wiele nie tylko dla siebie i swojego otoczenia ale równiez dla całego Hip Hopu w Polsce.
Płyta "Slums Attack" była typowo gangsterska, to samo "Nie zmienia sie nic" chociaz w tej drugiej poruszał kwestie społeczne.
Ale to co zrobił na "LEGALU", spowodowało że do tej pory żaden raper w Polsce, nie może wymyśleć nic nowego. W płycie "Na legalu" i "Na legalu +" poruszył wszystkie kwestie społeczne, życiowe jak i kulturowe.
Ja powiem szczerze że niektóre jego kawałki wpłyneły na moje życie.
Peja jest poprostu Królem polskiego Hip Hopu i uważam ze za to co zrobił należy mu sie odrobina luksusu którego i tak nie pokazuje w swoich klipach jak np Tede, Borixon, Fu którzy kąpia sie w kasie, a dla Polskiego HH nie zrobili nic :!:
Offline
Avatar użytkownika

zwojek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:23
  • Lokalizacja: Houdan

PostN 13 lut, 2005 13:46

Widzę, że JACK COM BACK !!! again :twisted: :lol: :lol:
Na początku zaznaczę, że jestem metalem :grin: i jestem z tego dumny! Pozdrawiam moich metalowych braci...no i jak są, to też siostry ;-)
HH polski mnie rozśmiesza, irrytuje, zachowanie...."śpiewaków"yy... aha..RAPERĂ“W mnie dołuje - że Polacy są tak...głupi i "wyśpiewują" jakieś głupoty.
Aha dla wszystkich, co uważają, że HH to komercja. Macie rację, ale czy nie uważacie, że jeżeli tworzy się muzykę i się ją sprzedaje, to też nie jest z lekka komercyjne?? No nie wiem - takie jest moje zdanie. God bless you (jakby to powiedział ojciec chrzestny metalu John Michael Osbourne).
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 13 lut, 2005 13:57

Ty chyba nie rozumiesz słowa komercja. Komercha, to schlebianie najniższym gustom, tylko po to, by się dobrze sprzedać. Coś, co najlepiej widać właśnie w Polskim HH.

PS: Gdzie wy tu widzicie powrót Jack'a? Przecież to jest topic z 2004.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

zwojek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:23
  • Lokalizacja: Houdan

PostN 13 lut, 2005 14:03

Taaaaa, może i nie powrócił, ale i tak czuje się na plecach jego oddech :twisted:
Ale lepiej przestanę, bo lepiej nie podpadac głównemu moderowi i szeryfowi forum :lol:

@ Jonez - masz rację, chyba coś przekręciłem :oops:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 13 lut, 2005 14:22

Pietras - pamiętasz może tekst pokazywany na początku teledysku 52 Dębiec "To my"? Nie? To przestań wygłaszać takie opinie, idź, sprawdź, a potem gadaj bzdury. Gdyby ktoś tłumaczył słowa tego kawałka - to wierz mi, gdyby również ten tekst na początku został przetłumaczony, to o to, że obcokrajowcy uznają nas za wieśniaków możesz się nie obawiać.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Majkel

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Cz 30 gru, 2004 20:43
  • Lokalizacja: Piaseczno

PostPn 14 lut, 2005 15:18

Brawo Berna :brawo: Nic dodać, nic ująć. A tak na serio to Peja nie sciemnia i glosi prawde jak jest w Polsce. A nie taki Tede czy podobni co rymuja tylko o melanzach, wielkich chatach i nowych furach.
"Jedna śmierć to tragedia, milion śmierci to tylko statystyka" Józef Stalin
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostPn 14 lut, 2005 17:47

O gustach się nie dyskutuje HH polski jest właśnie takim gustem Osobiście słucham rocka metalu nawet raegge HH polskiego słucham tylko niekiedy bo moja dziewczyna go lubi... Jednak w porównaniu do rapu tudzież HH made in USA nasz ojczysty HH wypada nad wyraz źle... Jednak muszę przyznać że Majkel napisał prawdę Peja faktycznie teksty dobiera nadzwyczaj prawdziwe... inni cóż :neutral: :???: szkoda mówić towarzysze...
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostPn 14 lut, 2005 19:52

Ale dobry polski hh to moim zdaniem nie tylko Peja :) Sądzę, że drugi po Peji jest Squad WWO, a miodzio jest jak rapują razem z Hemp Gru. Co wy o tych squadach sądzicie?? Bo mi się bardzo podobają.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostPn 14 lut, 2005 21:08

nazwy mówią same za siebieco kilka osób z forum i ja o nich myślimy:)18letc. ciekawe co jeszcze? 15lng( 1.5 l. na głowę;)by kabaret otto ). peja. ciekawe czy oprócz peji ktoś ma nick z gwary poznańskiej..muszę zajrzeć do słownika gwary
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron