Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:34


Polski HIP-HOP

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jack

Spammer

Spammer

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 08 lis, 2004 18:17
  • Lokalizacja: Małopolska

Polski HIP-HOP

PostWt 16 lis, 2004 22:01

Otwieram dział o polskim HIP-HOPIE tu piszcie opinie na ten temat o waszych zespołach itp.








Z poważaniem JACK! <CIACH!>
JACK!
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostWt 16 lis, 2004 22:21

Ja bym mu dał chociaż ostrzeżenie za samozwańcze "moderatorstwo"... :] Ktoś tu ten dział zaraz zamknie pewnie :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 16 lis, 2004 22:23

Z poważaniem JACK!(SZERYF/MODERATOR FORUM!)


Jakim prawem podajesz się za moderatora skoro nim nie jesteś?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jack

Spammer

Spammer

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 08 lis, 2004 18:17
  • Lokalizacja: Małopolska

PostWt 16 lis, 2004 22:25

to był mały żart czy tu kazdemu odbiło? jejku jestem w szoku cały czas coś sie czepiacie
JACK!
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostWt 16 lis, 2004 22:35

Jest opcja usun/zmień post ,użyj jej i napraw swój wizerunek...Ja nie lubie Hip-Hopu.Wogóle muzki nie lubię.Możę melodie...takie jak z OFP...
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostWt 16 lis, 2004 22:48

Możeby tak JACK!(SZERYF/MODERATOR FORUM!) przykleił ten temat, bo dużo ludzi tu się będzie wypowiadało i w ogóle...
Aha, ja słucham takiej muzyki jaka mi się podoba, nie ważne czy to hip-hop czy hardrock...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Grabarz^^

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 224
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 23:59
  • Lokalizacja: Darłowo

PostŚr 17 lis, 2004 00:42

Taki temat był już na starym forum i momentami występowały w nim...kontrowersje :] Nie będę ich wspominał.
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostŚr 17 lis, 2004 08:09

Grabarz^^ napisał(a):Taki temat był już na starym forum i momentami występowały w nim...kontrowersje :] Nie będę ich wspominał.
Jeszcze pamiętam kilka z tych "drobnych" spięć :twisted:
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 17 lis, 2004 12:57

taa
Duch Oliwi jest wciąż z nami...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 17 lis, 2004 13:05

cicho bo jeszcze tu znowu przyjdzie :kreci:
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lis, 2004 13:13

?? [To najlepiej oddaje moją minę jak zobaczyłem kilka ostatnich postów]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostŚr 17 lis, 2004 20:43

Ejj kur** to jest temat o polskim hip hopie :!: :!: :x
Ja wiem ze wiekszosc na tym forum woli Marlyna i wogule, inny rodzaj muzyki, ale mniejszosc ma prawo sobie taki temacik załozyc i wypowiadac sie.
Tylko nie piszcie ze od tego są inne fora (please)

Więc moze powiem cos na temat polskiego Hip Hopu.
Generalnie hip hop w Polsce jest skomercjalizowany, non stop powstaja jakies szmatławce, które zostaja wypuszczone na rynek i zgarniaja kase.
Melodyczne, na dyskach mozna sie pobujac, przewaznie kochaja to dziewczyny. Jednym słowem Hip Hopolo, w którym nie ma zadnego konkretnego przekazu, poza tym ze na scenie stoi facio dobrze ubrany i buja sie prawidłowo.
Ja czegos takiego nie trawie. Mieszkam na blokach, wiekszosc z Was tez, mam kontakt z ludzmi którzy, nagrywaja bo lubią i z takimi którzy wiążą z tym przyszłośc. Popieram podziemie, poniewaz HH w Polsce powstał z podziemia i załoze sie ze niedługo do niego powróci, a na teledyskach beda sami frajerzy, których oglądac beda ludzie którzy tej muzyki nie rozumieja.
Nie podoba mi sie Mezo Owal Ascetoholix Tede i inne wiesniactwo.
A kiedy widze ich na vivie zmieniam kanał. Wole tych mniej znanych, prawdziwych, którzy nagrywaja wiele lat, a ich przekaz jest zrozumiały.
Hip Hop to nie tylko muzyka, ale styl zycia, malowanie na murach, palenie marichuany. Z tym drugim wielu sie nie zgadza. Ja poczesci tez.
Rzecz która mnie bardzo denerwuje jest utożsamianie skaterów z hip hopem. Polscy znawcy hip hopu sobie tak to ułozyl i tak musi być.
Skaterzy zazwyczja nie słchają Hip Hopu, tylko Punk Rocka, jedyne co ich z ta subkultura łączy to to ze nosza szerokie spodnie i pala trawe.
Nie zgadzam sie tez z tym ze Blokersów nazywa sie Hip hopowcami.
To sa dwie zbierzne nazwy, które nie maja nic ze sobą wspólnego.
Blokers, siedzi całymi dniami w swoim getcie, przewaznie na ławce, popija alkohol ma wszystko gdzies, nie ma przed sobą przyszłosci.
Człowiek który tworzy muzyke hip hopowa ma nadzieje na to ze poprzez nią uda mu sie z tej nedzy wyjsc i zostac kims. Jak wczesniej wspomniałem hiphopolem sie to kończy.
Ale naszczescie sa tacy MC w naszym kraju, którzy mimo ze wyszli na ludzi, nie odbiegaja od klimatycznego ulicznego stylu a poprzez ich muzyke człowiek sie motywuje do zycia i stara sie twardo kroczyc kazdego dnia.
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostŚr 17 lis, 2004 20:53

Popieram. Obecnie tworzony HH w 75% nie przupomina tego gatunku. Polecam te starsze zespoły(w porównaniu z tymi obecnymi) typu "Paktofonika" oraz "Kaliber44". Z tych zespołw "nowych" nie można naprawdę polecię prawie nic(takie jest przynajmniej moje zdanie) niektóre zespoły to kompletne dno, inne maja góra dwa dobre utwory.
Powiem jeszcze o eMCztery, a tylko dlatego, ze zespół ten "Pochazi z Jaworzna" znaczy się z mojej okolicy. Doskonali ne są, ale warto posłuchać. YO:]
..|..
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lis, 2004 21:01

A 52 Dębiec? :|
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Black Dragon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:29
  • Lokalizacja: Z neta

PostŚr 17 lis, 2004 21:19

Powiem jedno za Hip Chłopem nie przepadam ja tam wole Mansona a nie jakisik ludzi mowiacych calu czas to samo (jeb*c zycie etc.)wWiem wiem zara sie na mnie rzuci roj hip hopowcow ze tak mowie ale hip hop to syf.

Mroczny Paladyn
MARILYN MANSON
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron