Teraz jest Pt 29 mar, 2024 09:04


Konkurs avatarów

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Co sądzisz o tym, aby stworzyć koniurs na najlepszego avatara ?

Ankieta wygasła N 28 lis, 2004 19:00

Dobry pomysł !
10
59%
Kiepski pomysł !
7
41%
 
Liczba głosów : 17

  • Autor
  • Wiadomość

Rainbow

Konkurs avatarów

PostŚr 17 lis, 2004 23:08

Co myślicie o tym, aby zrobić konkurs albo dać tytuł użytkownika z najlepszym,najciekawszym lub najbardziej nowatorskim avatarem. Oczywiście udział mogli by brać tylko ci logami własnego autorstwa nie biorąc tych z forum.
Ostatnio edytowano Cz 18 lis, 2004 19:07 przez Rainbow, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lis, 2004 23:16

Bo myślisz, że byś wygrał?

PS: Kiepski pomysł.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

wowo

Kapral

Kapral

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 26 sie, 2004 19:41

PostŚr 17 lis, 2004 23:23

Nie łudźcie się. Ja będę zwycięzcą... ;)

Rainbow

PostŚr 17 lis, 2004 23:32

Jonez napisał(a):Bo myślisz, że byś wygrał?

PS: Kiepski pomysł.


Tak widać twój tok myślenia, nie masz szans w tej dziedzinie i juz gadasz ze do dupy. Naucz sie przegrywac a nie wkółko tylko krytykować czyjeś pomysły.
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostŚr 17 lis, 2004 23:50

ja zgłaszam avtar Adama Miętewskiego (tego co ma nadzianego ojca) nie wiem czemu został usunięty :???:
Obrazek

Rainbow

PostŚr 17 lis, 2004 23:51

Myślę, że avatary powinny być w tematyce wojennej,militarnej,ofp. Takie avatary jak wowo to raczej na listę przyjęć w Bolesławcu, nie obraź się wowo :lol: :wink:
Offline
Avatar użytkownika

offtime

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1089
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 10:39
  • Lokalizacja: Katowice

PostCz 18 lis, 2004 00:23

Rainbow, z takim avem jak Twoj to nagrode kiczu stulecia mozna zdobyc :D
nie obraz sie ;)

Berna

PostCz 18 lis, 2004 00:30

mój avatar by zajał pierwsze miejsce
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 18 lis, 2004 00:36

Rainbow, jesteś śmieszny :lol: Po 1 - na jakiej podstawie twierdzisz, że nie mam szans? Nie wstawiam sobie takiego g****a jak ty na avatar. Po 2 - Wisi mi to, czy mam szansę czy nie, i tak nie brał bym w tym udziału - dla mnie ten konkurs to po prostu głupi pomysł...

Wiem, że są ludzie, którzy mają lepsze avatary od mojego - ale czy to powód by płakać? Nie. Mi osobiście wisi kto ma jaki avatar i jak bardzo lepszy jest od mojego. Btw, czy wiele osób ma swoje prawdziwe zdjęcie na avatarze? Nie :]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostCz 18 lis, 2004 01:09

Rainbow napisał(a):
Tak widać twój tok myślenia, nie masz szans w tej dziedzinie i juz gadasz ze do dupy. Naucz sie przegrywac a nie wkółko tylko krytykować czyjeś pomysły.


Panowie, albo kulturalnie, albo wcale :] Ciebie tez to dotyczy Jones :]
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostCz 18 lis, 2004 08:08

To mi się wydaje tak:

że :D

Obrazek

Mój avat jak dla mnie jest naprawdę dobry, nikt nie musi się ze mną zgadzać ale myśle że jest dobry ;]

Avatary które mi się podobają (piszę z pamięci, nie szukałem ich po forum) to:
- Markera
- Kuby
- Yacka (sam nie wiem ;])

I to chyba wszystko?

Co do Twojego pomysłu Rainbow to prawdopodobnie wymyśliłeś to bo zrobiłeś sobie nowy avat ;] Myślałeś, że jest świetny etc, ale spotkałeś się z dezaprobatą na forum, nie wiem czy taki konkurs wypali, mógłby być ciekawy ale to już nie odemnia zależy.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Quabec

Generał

Generał

  • Posty: 511
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:22
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 18 lis, 2004 10:14

To nie jest już konkurs ale temat o jego rozpoczęciu więc po kiego się kłucicie kto wygra :???:
Quabec
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 18 lis, 2004 10:26

Zanim rzucicie się na siebie z pyskiem odpowiedzcie mi na pytanie co to znaczy, że "avatar jest najlepszy"? Równie dobrze można by dyskutować czy lepszy jest Picasso czy Kossak. Jeśli nie ustalicie kryteriów to konkurs nie będzie miał sensu, a moim skromnym zdaniem lepiej już założyć temat i wstawiać do niego avatary własnej produkcji by zaprezentować swoje umiejętności niż wyzywać się od najgorszych. Da wam to więcej satysfakcji i w dodatku zwiększycie liczbę avatarów dostępnych dla użytkowników.
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostCz 18 lis, 2004 11:33

Mi się podoba pomysł Alderousa...a jak zależy na konkursie ,to można powołać ekipe ,która oceni avantary ,które są wystawione...i w jednym poście można napisać ,kto zwyciężył itd.Albo można zrobić konkurs ,na najlpszy avantar...ale bez wystawiania tego ,który jest pod pseudo ,do ściągnięcia oczywiście...Jack by się ucieszył ,gdyż doszło by pewnie mnóstwo avantarów o tematyce OFP...Czemu nie zrobicie ankiety?Było by szybciej...
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostCz 18 lis, 2004 17:43

Możnaby go w różnych kategoriach wstawić, ale ciężko znaleźć wszystkie kategorie. Przede wszystkim musiałoby podzielić się avatary na twórczość własną, oraz "importowana", bo cięzko nazwać zrzut z filmu twórczością własną - tylko wtedy, gdy jakieś większe obróbki wprowadzono i raczej nie nawiązuje do pierwowzoru. Z weryfikacją czy praca jest autora, czy też zerżnięto dzieło będzie nie lada problemów.

Ponadto trza podzielić avatarty na tematykę - wszelkie obróbki zdjęć, kolaż, fotomontaże nie mogą konkurować o jedną pozycję z humorystycznym rysunkiem jak na przykład av. Rainbowa versus
Obrazek
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron