Teraz jest Pn 13 maja, 2024 04:51


Włam na Flashpoint 2 Zone

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

OFman

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 237
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:15

Włam na Flashpoint 2 Zone

PostPn 20 gru, 2004 00:25

Dzisiejszego dnia ktoś włamał się na serwer mojej strony Flashpoint 2 Zone. Zostały usunięte wszystkie pliki oprócz samych folderów. Jeżeli ktoś wie coś na temat włamu proszę o kontakt na maila bądź PW.

Na szczęście jeszcze wczoraj zrobiłem kopię bazy danych a wszystkie skasowane pliki mam na dysku więc strona wkrótce ruszy ponownie bez jakichkolwiek strat. Wiem że włam był możliwy przez słabe zabezpieczenie systemu portalowego z którego korzystam lecz ściągnąłem już kilka zabezpieczeń które nie powinny pozwolić na ponowny włam. Jeszcze raz proszę, Jeżeli ktoś wie coś na temat włamu proszę o kontakt na maila bądź PW.

Rainbow

Re: Włam na Flashpoint 2 Zone

PostPn 20 gru, 2004 16:00

Heh to dochodzi jescze twoja...jakiś błąd chyba w tym systemie.
Jedyne co wiem to, to, że jakiś MAłPA tam się włamał. :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 20 gru, 2004 16:04

Cos ostatnio hakerzy nasili swa dzialalnosc :roll: :/ :???: Nadchodzi apokalipsa...?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Rainbow

PostPn 20 gru, 2004 16:07

Ciekawe dlaczego te włamy dotyczą stron o VBS?
Mam pewne podejrzenia co do osób dotyczących tej grupy hak., ale zostawię to dla siebie :)
Jednak na F2KZ to sie jakiś pojedynczy gościu, więc nei łączmy tych osób.
Offline

OFman

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 237
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:15

PostPn 20 gru, 2004 17:16

Może ten ktoś był aż tak głupi i myślał ze na moim serverze znajdzie jakieś screeny z OFP2. Oczywiście niczego takiego nie miałem ale ci co się włamali na stronkę VBS'a pewnie właśnie poszukiwali jakiś nowych screenów cz czegoś tam innego czego BIS jeszcze nie chciał nikomu pokazać. W każdym bądź razie strona ponownie ruszy za kilka dni bez strat.
Offline

pops

Spammer

Spammer

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:27
  • Lokalizacja: TYCHY

PostPn 20 gru, 2004 17:20

To sprawa dla nich :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rainbow

PostPn 20 gru, 2004 17:29

Taaaak :D Rutkowski wyszkoczi ze swoją "splówą - lol" i przeleci wszystkich bandziorów swoim "cakiem" o napędzie jądrowym :lol: :twisted:
Molder już nie gra a Skali poszła na wychowawcze :lol: :lol:
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostPn 20 gru, 2004 17:34

Ofpman napisał(a):Może ten ktoś był aż tak głupi i myślał ze na moim serverze znajdzie jakieś screeny z OFP2.


A może ktoś po prostu nauczył się włamywać do jportal'u (chyba na tym była twoje strona?) i "zalicza" każdą stronę na nim opartą jaka się trafi, żeby pokazać jaki z niego wielki hacker.
Offline

OFman

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 237
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:15

PostWt 21 gru, 2004 17:29

Moja stronka była na phpNuke a Jportal ma jeszcze więcej dziur. Gdybym prędzej ściągną nowszą wersję phpNuke i wszystkie łatki zabezpieczające to do włamu by nie doszło.

Wysłany ¦ro 22.12.04, 21:28:

Chciałem tylko napisać, że Flashpoint 2 Zone już powróciło.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości