Teraz jest Cz 09 maja, 2024 20:39


Symulator Lotu

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 03 mar, 2005 22:34

Wybierz RAH-66 vs Ka-52 :P Czyli "komancz wersus hołkum" jak to ktoś kiedys napisał ;]
A tak serio to oba są dobre... ale myśle że Apache vs Havoc ... bo jest tańszy ;]
pozatym Gunshpi ma kilka wad (min. brak startu i lądowań)...
Z resztą warto by było jakąś recke przeczytać...
wracajac do tematu to ostatnio nie widzialem nowych dobrych symulatorow

Trzeba umieć szukać :D
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

HAV

PostCz 03 mar, 2005 23:02

Zawsze można jeszcze poszukać numerów archiwalnych CD-Action Plus bodajże. Za grosze miałem z nich zarówno Apache vs Havoc, jak i Comanche vs Hokum ;-) Może jeszcze mają na składzie, a prawdopodobnie wyniesie Cię to znacznie mniej, niż kupno w sklepie.
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostCz 03 mar, 2005 23:18

Bardzo dawno nie grałem w Apache vs Havoc i Rah vs Hokum, ale moim zdaniem obie gry nie mają tego co jest w Gunshipie... Widzieliście zapewne zdjęcia z widoku strzelca (nie kabiny strzelca tylko z widoku przez te specjalne gogle [zapomniałem nazwy]). Porównując z prawdziwym widokiem z AH-64 ten z gry jest bardzo podobny a niemal identyczny. Można polatać WAH-64, WAH-64D, AH-64, AH-64D, MI-28 i Eurocopterem PAH-2. Grafika nie jest śliczna, ale da się grać. Gunship chyba nie był w Polsce dostępny bo chodząc po wszelkich sklepach z grami nie widziałem nigdy owej gry. Symulator RAH vs Hokum też jest bardzo przyjemną gierką. Ja bym się zaopatrzył w obie i niemiałbym problemu :P :twisted: :grin:
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostPt 04 mar, 2005 20:08

Gunship jest mniej realistyczny i dużo łatwiejszy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostWt 05 kwi, 2005 20:45

Sorka że odkopuje temat, ale Wole się zapytać tu niz zakładac nowy taki sam :].
1).Albowiem ostatnio szukam bardzo Dobrego, i REALISTYCZNEGO symulatora mysliwca F-16 :] W Lock-Onie go nie ma, a USAF ( stary ale jary ) jest za mało realistyczny... :] Słyszałem, o Falcon 4.0, ale nigdzie nie moge go dostać :/ Zna ktos jakiś wysyłkowy sklep gdzie moge go kupić???? :]
2). To samo ze starym Apache vs Havoc... :] Mam nowszą część Commanche vs Hokum, ale musze znaleść jego poprzednika z apachem... I jak poprawnie uruchomić Commanche vs Hokum na Windowsie Xp?? :|
Ps. Licze na pomoc... :] Jakby co chętnie odkupie od kogoś ( nieuszkodzone ) obie gierki... :]
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain

HAV

PostWt 05 kwi, 2005 20:52

dawno, dawno temu w odległej republice......

cd-action plus wydało obie gry (Apache/Havoc i Comanche/Hokum) za grosze (będzie parę latek), więc możnaby sprawdzić czy nie mają ich jeszcze w numerach archiwalnych (nikłe szanse).

co do uruchamiania pod xp, może "uruchom w trybie zgodności z w98" coś pomoże..... może, bo jeszcze ich pod xp nie odpalałem
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostWt 05 kwi, 2005 21:03

Commanche hokum mam właśnie z tamtąd... Ale tamtego Apache Havoc sprawdzałem i nie mają.... :(
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostŚr 06 kwi, 2005 18:02

Ooo.. :] Jesli nieuszkodzone to chętnie odkupie... :] Bardzo chętnie... Bo tak się składa, że nie mam pożądnego symulatora Apacha... :] ( A działa ponoć z Commanchem.. :] )
2) A o Symulatorze F-16 nikt nic nie wie :( :| ????
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostSo 09 kwi, 2005 21:53

Ok! :]

Odkopuje temat, ale myśle, ze to jest warte wzmianki... :]

http://lockon.ru/index.php

Addon do Lock-On'a... Niestety płatny bo aż 35$!! :| I to przez internet :/ Ale spróbuje sobie jakoś to załatwić bo zmienia dużo... Polecam filmiki ( na przykłąd dodaje fizykę obiektów!! ). W Rosji można go kupić na płytce CD, ale tylko do wesrji Rosyjskiej gry... My musimy ściągać ją z tamtej stronki płacąć przedtem 35 DOLCĂ“W...
Zapomnaiłem dodać, ze Addon zmienia również Awionikę i Fizykę innych dostępnych wcześniej samolotów, poprawia chyba grafikę :] ( jeżeli się dało jeszcze!! ) Zmienia wygląd świata zimą, wiosną, jesienią, oraz latem (sic!) Czyli latanie nad śniegiem!! I zwiększa stabilność gry ( Nareszcie!! :D )
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

Diesel

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 12:45
  • Lokalizacja: Lublin

PostN 10 kwi, 2005 00:34

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostN 10 kwi, 2005 14:06

Jeden z elementów dodanych do gry dla którego chyba to kupie.... Wyobraźcie sobie tak zniszczonego A-10!!!! :|
PS. Gorąco polecam filmik Su-25T in Action... :]

EDIT:
Własnie nie napisałem, ze dodaje nowy samolot którym mozna latać... SU-25 T. Zapomniałem o najważniejszym :D Ten Screen Diesla jest własnie z tym samolotem... :]

EDIT2:
Znowu odkopie ten cudny temat... :] I pokaże wam strony 2 projektów które są bardzo oobiecujące...

http://www.fighterops.com/
http://www.thunder-works.com/news.htm

Zastanawia mnie jedno, czy będą za Free czy też nie... Bo nigdzie nie napisali tegow prost.. :] Dają tylko aluzje typu ( Największą nagrądą dla nas będzie zobaczyć projekt skończony itp... :] )
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline

Slayer_Viper

Spammer

Spammer

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Cz 12 sie, 2004 08:28
  • Lokalizacja: Katowice

PostWt 12 kwi, 2005 19:33

ApHavoc i CoHokum miałem fajne gierki i przyjemnie sie w nie grało.

@Mrocz
Jeśli chcesz F-16 to polecam F-16:Aggressor chociaż ma swoje lata i pare niedociągnięć

No to chyba czas zaopatrzyć się w Lock on
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 25 kwi, 2005 20:22

F-16 ?
Jeśli już to Falcon 4 lub 3... potem dopiero Agressor'a kupować :) choć nie jest zły (mam go :D )

Addon do Lock-On'a... Niestety płatny bo aż 35$

Można go dostać w polsce o ile wiem... chyba gdzieś już go widziałem.. cena ok 100zł
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

HAV

PostPn 25 kwi, 2005 20:41

Falcon 4.0 .... równie dobry parę lat temu, jak i teraz, a po upgradzie w patche i dodatki nie odczuwa się tak tych paru latek, jakie ma już ten tytuł. Za to poziom realizmu jaki można przez ten "zabieg" osiągnąć jest już dość wyraźnie odczuwalny :D Do tego można polatać sobie paroma innymi maszynami dostępnymi w grze...
W starciu Falcon 4.0 vs. F - 16 Agressor, jak dla mnie wygrywa ten pierwszy i to ten bym polecał.

p.s. co ciekawe na amazon.com za Falcon'a 4.0 w wersji Gold (Allied Force) wołają $29.99, co jak na grę z 98' zdaje się nie jest mała sumą; taki LO-MAC dla porównania można u nas kupić za 20,- a wyszedł stosunkowo niedawno...
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości