Teraz jest So 27 kwi, 2024 23:23


Papierosy, alkohol, marihuana, etc....

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Czy palisz papierosy

TAK
8
24%
NIE
25
76%
 
Liczba głosów : 33

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BUBI

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:16
  • Lokalizacja: z Olesna

PostSo 26 lut, 2005 10:30

Ale jak rodzice dobra wino w domu zrobia to grzech sie nie napic(troche). Odnosnie papierosow to nie raz mnei namawiali ale aj odmowilem. Wedlug mnie osoby palace w wieku tak 14 cos kolo tego lat pala bo chca byc lepsze od innych nie wspomne ze taka osoba smierdzi. Raz mi tym dmuchneli w twarz myslalem ze sie porzygam wiec ja odradzam ale to wasza decyzja
stalin rulez!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostSo 26 lut, 2005 11:13

Pale i co z tego ? Patrzac na wasz wiek i tak połowa zacznie palic hyh
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 26 lut, 2005 11:46

Wilku dobrze gada o_O Ja nie neguję tych co palą - pisałem, jeśli się trują, to jest to tylko i wyłącznie ich wybór. Mi chodziło o ludzi, takich "Ziomisławów" [LoSux r00x], którzy bardzo chwalą się tym, jak to ostatnio palili\nawalili [Wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. Picie by się nawalić to bezsens :???: ] z kumplami [Mimo, że w wielu przypadkach to jest ściema]... Ot, zwykła próba zaszpanowania kolegom...

Mitnic napisał(a):Pale i co z tego ? Patrzac na wasz wiek i tak połowa zacznie palic hyh
Założymy się? :)

Od czasu do czasu się napiję [ w rozsądnych ilościach... Staram się nie przesadzać tak jak kiedyś ], ale palić nie zamierzam.

PS: Cześć R2 :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostSo 26 lut, 2005 11:52

Ja zawsze twierdziłem, że spróbować może każdy, ale oczywiście wszystko z umiarem, no nie?? Ja pije tylko okazyjnie, w tamtym roku raz zapaliłem papierosa, w tym roku ani jednego, i ciesze się z tego ;)


P.S
Na wódce, której już chyba nie produkują, ktoś napisał(a):Umiar świadczy o Twojej klasie
Obrazek
Offline

pops

Spammer

Spammer

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:27
  • Lokalizacja: TYCHY

PostSo 26 lut, 2005 12:01

Pojarasz sobie jakis czas maryche a potem bedziesz na HIV zdychal pod mostem bo cie "kolega od hery" zarazil :?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Paulek

Kapral

Kapral

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 23:22
  • Lokalizacja: Racibórz

PostSo 26 lut, 2005 12:06

Czyli jak narazie większość użytkowników tego forum nie :faja:

A można pomyśleć:
OFP => wojna => stresik => jakoś trzeba odreagować ;-)

Kurt napisał(a): A ten topik zasługuje na złotą malinę


Z tego co mi wiadomo złote maliny otrzymują najgorsze filmy.
No to może najgorsze topiki powinny otrzymywać "srebrne jagody"
:aniol:
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostSo 26 lut, 2005 12:26

Przemo_212 napisał(a):w tym roku ani jednego, i ciesze się z tego ;)


Bo to dopiero początek roku ;]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kangur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 128
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Suwałki (nie, nie ma niedźwiedzi)

PostSo 26 lut, 2005 13:25

Nie palę papierosów.
Co do marihuany. polecema ten tekst http://polityka.onet.pl/162,1215969,1,0 ... tykul.html
Jest to najbardziej wyważony artykuł i według mnie najlepszy jaki czytałem ostatnio na ten temat. No i z wiarygodnego źródła :)
Ostatnio edytowano So 26 lut, 2005 14:24 przez Kangur, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostSo 26 lut, 2005 14:18

pops napisał(a):Pojarasz sobie jakis czas maryche a potem bedziesz na HIV zdychal pod mostem bo cie "kolega od hery" zarazil :?



Dobre dobre :spoko:


Niektorzy sie wypowiadaja, chodz wiedza nic wiecej o lufkach oprocz tego ze to narkotyk.

Bodajze w 3 gimnazjum bedzie to na chemi radze posłuchac :)
Ganja nie uzaleznia...
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostSo 26 lut, 2005 14:21

Bodajze w 3 gimnazjum bedzie to na chemi radze posłuchac Smile


już się uczylśmy :D
Obrazek
Offline

.wapserdak

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2005 14:19

PostSo 26 lut, 2005 14:25

To co moge tutaj wyczytać o "narkotyku" (a jak :grin: ) zwanym marihuaną jest po prostu śmieszne, ludzie skoro nie palicie to po co wypisujecie bzdury, przeciez nie macie nawet pojęcia o marihuanie ale to jest przecież złe, to bardzo silny narkotyk on pociąga do innych i mozna przez to zacząć palić crack :lol:

Pierwszą lufe w swoim życiu przypaliłem w wieku 13 lat i od tego czasu palę (nieregularnie bo to też trochę kosztuje ale jak jest okazja to z miłą chęcią zapale). I co ? daję po kablach ? pale crack ? :twisted: a moze mam juz HIV ide chyba zrobic sobie badania.... :grin: Nie macie pojęcia to nie wypisujcie głupot z mojej strony tyle :]
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 26 lut, 2005 14:32

głupty..jasne. rpzecież papierosy przedłużają życie wybielają zęby i oszczędzasz na dezodorantach bo przecież ladnie pachniesz. palenie w tym wieku to przecież normalne i super ..no i jest "cool"

o matko jak widzę takie gadanie to ...
Offline

.wapserdak

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2005 14:19

PostSo 26 lut, 2005 14:35

przepraszam pana czy ja napisałem cokolwiek o papierosach ? :)
Offline
Avatar użytkownika

Kangur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 128
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Suwałki (nie, nie ma niedźwiedzi)

PostSo 26 lut, 2005 14:39

Tak, marihuana nie uzależnia fizycznie. Może uzależnić psychicznie. Jest to szczególnie groźne wśród nastolatków. Często nie znają umiaru.
Nie spotkałem się nigdy z przypadkiem, by któryś z moich znajomych skończył na herze. Natomiast znam ludzi, którzy speedują. Myślę, że marihuana nie jest groźna dla dojrzałego, dorołego człowieka, ale dla eksperymentującego nastolatka tak. Porównajmy to do alkoholu. Dorosły facet, o ile jest normalny, napije się i spokojnie wróci do domu. Pojedźcie z klasą na biwak, skończy się żyganiem... Oprócz tego, jak wszyscy wiemy, w tym kraju marihuanę można kupić u dilera, któremu zależy, by "klient" przeszedł na twarde narkotyki.
Kiedy w Europie zachodniej przepisy się łagodzi, u nas się zaostrza. Oni zrozumieli, że to jest bezsensu, my jeszcze nie. A wystarczy spojrzeć w statystki.

#44 napisał(a):Niektorzy sie wypowiadaja, chodz wiedza nic wiecej o lufkach oprocz tego ze to narkotyk

Prawda. Czerpiąc wiedzę z rozchisteryzowanych mediów (nie wszystkich na szczęście) mijacie się z prawdą tak samo jak ci co wierzą dilerom.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

#73506

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2005 14:41

PostSo 26 lut, 2005 14:46

heheh aż sie zarejestrowałem jak zobaczyłem topic wiec witam wszystkich moich fanów ;) a więc tak:

papierosów nie pale, chyba że jakoś mnie najdzie to zapale jednego czy 2, a ziele zazwyczaj kupuje się na szkolne wycieczki albo na imprezy :) może i uzależnia psychicznie ale ja jakoś nie czuje potrzeby przyjarania se, a jedyne co mi sie podoba to to że jak sie spale to śpię jak bóbr :grin:
Obrazek
the most hated polish ofp player...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości