Teraz jest So 27 kwi, 2024 16:57


Papierosy, alkohol, marihuana, etc....

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Czy palisz papierosy

TAK
8
24%
NIE
25
76%
 
Liczba głosów : 33

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostSo 26 lut, 2005 15:49

Wojtek napisał(a):głupty..jasne. rpzecież papierosy przedłużają życie wybielają zęby i oszczędzasz na dezodorantach bo przecież ladnie pachniesz. palenie w tym wieku to przecież normalne i super ..no i jest "cool"

o matko jak widzę takie gadanie to ...



Czytaj dokładnie to co komentujesz nim sie wypowiadasz - Obecnie mowa o marihuanie a nie o paleniu papierosów... Następny taki post po prostu wyleci.

@Kurt

Jeżeli jedyne co potrafisz powiedziec to "A ja palę trawe na polu" to lepiej nic nie pisz. A o przyznawaniu wątkowi "złotej maliny" to decyduje moderator - proszę nas nie wyręczać.

Pozwoliłem sobie zmienić nieco nazwe tematu, tak aby bardziej odpowiadała zawartości.

Co do ankiety to nie, nie pale :-)
Offline
Avatar użytkownika

Mekto

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:09
  • Lokalizacja: Zamość

PostSo 26 lut, 2005 19:59

To ja sie wypowiem :D
Czasem jaralem petki w krzaczkach z qmplami (tzn szedl 1 albo 2 pety na 3 lub 4)
NIe zameirzam palic nalogowo bo to powalone,szkoda mi hajsu (wole kleic modele i sztachac sie klejem przy okazji :D-zart)
Co innego alkochol - nie jestem co prawda jakism pijakiem co an wycieszki szkolne musi brac po kilka brawcow ale czasem lubie sobie wypic cos "mocnaiejszego"
Osobiscie preferuje tanie wino (bron boze wytrawne lub polwytrawne) , wówdzie (szklana wódy bez zapity rulez!)
Nie lubie browca chyba ze jestem juz mocno "wstawiony" (szklana wodzi bez zapity i wychleje wszystko)
Co do ziolo- nie pale bo :
A) nie mam skad wytrzasnac
B)Nie mam tyle kasy
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostSo 26 lut, 2005 20:18

Fajki tak palę (powtarzam nie nałogowo) ale dragi stanowcze nie bo:
1. Nie ma kasy
2. Nie jestem głupi
3. Od tego g**** ludzie umerają...
nigdy nie brałem (choć miałem okazję) i jestem z tego dumny :spoko:
Alkohol cóż... jak byłem z kumplami na wycieczce to ponoć o 4 wstaliśmy i zaczęliśmy w majtkach łazić po ośrodku (było sakramencko zimno)
Zatem pić piję browary najczęściej (Carlsberg RULE!!!) a wóda cóż rzadko ale jak już zacznę to do końca (znaczy do końca filmu)
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline
Avatar użytkownika

Trace

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 159
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Biecz

PostSo 26 lut, 2005 20:24

a u nas.. moj kumpel co mieszka jakies 50m... wypada swir codziennie (niewiem jak teraz ale na wakacjach) wypalał po 3 ramy dziennie.... a potem jakies mocne gumy mietowe zeby czuc nie bylo.... szpec wedlug mnie sam siebei oklamuje i sobei szkodzi.
P.s ja nie pale ale uzaleznilem sie od e-laciate... :] kupowalem na wakacjach z kumplem :D
"There's one more arrow, one more shot, one more kill, one more sin. "
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 26 lut, 2005 20:39

mi nie chodziło tylko o papierosy tylko o całe to badziewie ogólnie
Offline
Avatar użytkownika

Mekto

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:09
  • Lokalizacja: Zamość

PostN 27 lut, 2005 00:17

Moim zdaniem alkochol to nie badziewie-smaczny i w powszechnym uzyciu :D
Offline
Avatar użytkownika

Arturek

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 12:44
  • Lokalizacja: MiNsK MaZoWiEcKi

PostN 27 lut, 2005 02:16

eh.. popatrzcie na lewo..

Wiek, 14, 16, 15.. a tak się mądrzą.. :}

Jezeli naprawde lubice palic marihuane, zachowuacje to dla siebie, dla swoich znajomych, a nie robcie z tego sensacji w stylu, ola boga :}..

Alkohol jest fajny.. ale z tego tez nie trzeba robic powodu do dyskusji ktora nigdy sie nie rozwioze :)..

Papierosy.. :)

Nie no sory, 14latek bedzie pisal o swoich przygodach w krzaczkach z fajkami i o tym jak to na wycieczki trzeba byc przygowoanym :}, sory.. :} chyba zaczne zagladac tu czesciej,

bo tak wogole to lubie sie mundrzyc :P


PS. Czesc "JOnes''

Pozdrowia
Jazz w wolnych Chwilach.
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości