Teraz jest N 28 kwi, 2024 08:39


Prymitywny botek (moj :D)

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość

Watchdog

PostN 20 mar, 2005 21:36

Trace napisał(a):nie wiem.... ja z tym nie robilem.... z tym gratulujemy... nie wiem... w kazdym razie sorx za niego


:shock: :shock: :shock: o ,nic nie robiłes? ,samo się tak?....a to ciekawe ,czyli napisałes program ktory myśli racjonalnie...a w dodatku ,to co jest teraz myśla przewodnią współczesnej robotyki - na takim problemem całe armie naukowców,expertów z różnych dziedzin nauki w białych kitlach,pijących hektolitry kawy pocąc się i głowkując 24h na dobe ,by stworzyć program który bedzie się uczył,sam myślał racjonalnie oraz rozwijał,by go wsadzić w procesor robota najnowszej generacji....a ty go zrobiłes tak poprostu.... Trace ty jesteś geniuszem.
Ale czasami geniusze są niebezpieczniI ,i czasami ich trzeba odseparować od społeczeństwa....A ten zaszczyt powinien przypaść pops'owi ....
Boś świnia... tak ... obrażasz kogoś publicznie...i to w dość perfidny sposób...
-a odnosnie obelgi jaka puściłem w twoją strone .... według zasad jakie sam puściłes w życie...mam takie samo prawo obrażac ciebie...jak ty masz prawo obrażac pops'a .
Reszcie którzy z tego czerpia zabawe ...GRATULUJE.....

tyle co miałem do powiedzenia...
a program/bot ,mało przydatny ...
Bo jesli da sie takie marne cos zrobić,jakie marne umiejetności okazuje ten programik ,to zapewne da się tez zrobić coś znacznie lepszego -czyli wpisując słowa kluczowe,bot wywalał by odpowiedź...i powstała pierwsza mini interaktywna encyklopedia pod gg autorstwa Trace.
Offline
Avatar użytkownika

Trace

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 159
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Biecz

PostPt 25 mar, 2005 23:13

myslalem o stworzeniu slownika do anglieskiego :D
"There's one more arrow, one more shot, one more kill, one more sin. "
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości