Teraz jest So 11 maja, 2024 08:34


GTA: San Andreas

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

GTA: San Andreas

PostPt 03 cze, 2005 20:46

Przeglądając stronę Cenegi natknąłem się na taką oto informację:

Pragniemy poinformować o decyzji firmy Rockstar Games. W dniu europejskiej premiery gry - 10 czerwca - do sklepów w całej Europie trafi tylko i wyłącznie specjalna, angielska edycja gry. W całej Polsce dostępnych będzie jedynie 3 000 kopii tej edycji, a jej cena ustalona została na 259,90 złotych. W jej skład oprócz płyty DVD z grą wchodzi również 80-stronicowy przewodnik po San Andreas. Planujemy również wydanie polskiej edycji gry w możliwie najkrótszym czasie. Więcej szczegółów na ten temat podamy już wkrótce.


Szczerze powiem, że dotychczas najdroższą grą w Polsce była: Microsoft Flight Simulator 2004. Kosztowała prawie 300 złotych. Ale nie spodziewałem się, że GTA SA będzie takie drogie :!: Mam orginalne GTA 3 i GTA Vice City, ale nie wydam 260 złotych na San Andreas. Wydaje mi sie, że cena jest GRUBO przesadzona.

Co wy o tym myślicie...

Rainbow

Re: GTA: San Andreas

PostPt 03 cze, 2005 20:49

Wkońcu to edycja kolekcjonerska...chociaż mocno przesadzone. Interesuje mnie czy SA wyjdzie po polsku :D
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostPt 03 cze, 2005 20:51

Rainbow problem polega na tym że jest dostępna TYLKO ta edycja kolekcjonerska. I to w limicie 3000 egzemplarzy. Wlasciwa gra będzie rozprowadzana dopiero za miesiąc.

W każdym razie o mojej kasie mogą zapomieć :twisted: Zamierzałem kupić orginalne SA, ale w tej sytuacji rezygnuje :-)

HAV

PostPt 03 cze, 2005 20:56

Wkońcu to edycja kolekcjonerska

"kolekcjonerska" - wzbogacona ponoć o książeczkę/przewodnik po świecie SA, normalnie kolekcjonerska jak w mordę strzelił :twisted:
Interesuje mnie czy SA wyjdzie po polsku :D

Ptaszki ćwierkają, że tak..... rzekomo ma ją opracować nasza ukochana firma, którą wszyscy tak dobrze wspominają i mają o niej jak najlepsze zdanie, a nazwy której z uprzejmości nie wymienię..... Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPt 03 cze, 2005 21:14

Ja i tak będe miał tą gre za friko więc się ceną nie przejmuje. :razz: :twisted:
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 cze, 2005 21:46

FS 04 po 300 zł ? gdzie ? najwyższą i za razem pierwszą ceną była zdaje się 215zł... no ale kij...
chciałem kupić orginałka SA bo myślałem że cena bedzie w granicach 130 zł... ale się przeliczyłem :) więc odkładam na STALKERA :P
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

HAV

PostSo 04 cze, 2005 00:18

A tak przy okazji - deja vuObrazek

Mirage - od Twojego ostatniego pobytu u nas, wiele się nie zmieniło; również sugestia o korzystanie z opcji "szukaj" przed napisaniem posta :]

Dalsze dyskusje proszę toczyć w w/w wątku..... Obrazek

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości