Teraz jest Pt 10 maja, 2024 14:37


Fruity Loops

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

Fruity Loops

PostN 15 sty, 2006 22:01

Do tego czasu byłem tylko od mixowania utworkow:) doszedlem juz do pewnego stopnia. jednak wciaz sie doskonale:)ale postanowilem zajac sie czyms innym i stalem sie posiadaczem Fruity Loops 6.04 XXL Producer Edition. Programik posiada niezwykle mozliwosci.problem w tym,ze jestem za zielony:)czy ktos posiada (na hdd lub zna adres strony) gdize mozemy znalesc jakies poradniki najlepeij po polsku dla absolutnie zielonych?:D bo ja do tej pory znajdywalem tylko dla zaawansowanych....pozdrawiam:)

{Kuba}Rodzaj tematu!
Offline
Avatar użytkownika

Ive

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): So 10 gru, 2005 22:24
  • Lokalizacja: Biecz

PostN 15 sty, 2006 22:04

ale to jest programik do miksowania ?? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 15 sty, 2006 22:27

nie. napisalem,ze czyms innym. to program do tworzenia muzyki i mozna doslownie kazdy rodzaj muzyki na tym stworzyc. nawet nie wiecie ile utworow na tym lub innym programie ( Cubase np lub Reason ) powstalo:)
Offline
Avatar użytkownika

Ive

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): So 10 gru, 2005 22:24
  • Lokalizacja: Biecz

PostN 15 sty, 2006 22:31

jeśli da sie robić wstawki gitarowe to ja ten program sobie musze załatwić :D
powiedz czy można na tym fajne punkowe wstawki gitarowe robić ??

jeśli znajde jakiś poradnik rzuce ci na PW
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 15 sty, 2006 23:01

doslownie wszystko mozna robic zwlaszcza z wtyczkami VST ktore daja takie mozliwosci jakie sobie zazyczysz.dokladnie kazdy utworek mozna stworzyc/odtworzyc. trzeba tylko umiec:) i w tym sek;)
sama wstawke to moze i zrobie tyko,zeby to poskladac w utworek..oczywiscie w sammy programie mozemy rowniez tworzyc mixy, dostepny mixer jest naprawde profesjnoalny


a co do posiadania programu....
http://takeway.e-officedirect.com/takew ... &UserName=
wejdz tutaj i zaznacz XXL BUNDLe... wyskoczy tam cena bez wtyczek..ale wtyczki to najmniejszy probelm:)w necie jest ich duzo:)

pozdrawiam Wojtek




a co do wstawek punkowych..dla mnie to zadna nie jest fajna;) dlatego pewnie ,iz zupelnie inny rodzaj muzyki:) nawet w samym programie z tego co wiem jest juz przyklad takiego jakiegos "zapierniczania" na gitarze;)wyexportuje to do mp3 i dam do neta:)cala perkusja jest:D



EDIT 2: czy to gitara to nie wiem wiem ,ze slychac mi to na metalowo jakis tam pierd:P nagralem tylko poczatek bo szkoa miejsca:) te utwory ktore sa dane jako przyklad naprawde...pelen podziwu jestem..od popu przez trance do hip hopu ...
http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=18RQN ... PCL9M6WOOY
100 pare kilobajtow:)


a tutaj mamy kawalek utworku..zajmuje malo bo zpaisalem z niska jakoscia;) przesluchajcie:D
http://s51.yousendit.com/d.aspx?id=1DMG ... A1UUSW5XIR

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości