Teraz jest Wt 07 maja, 2024 02:09


Problemy z InstallShield Wizard

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

Problemy z InstallShield Wizard

PostWt 20 cze, 2006 19:11

Od jakiegoś czasu mam problemy z IS Wizard, wirusów żadnych nie mam. Gry nie instalują się do końca, niby jest napis finish, ale zaraz pojawia się okienko http://img88.imageshack.us/my.php?image=blad8iu.jpg , gra nie może później się uruchomić lub podczas gry pojawiają się problemy, po prostu nie zostaje w pełni zainstalowana.

Nie da się ich też odinstalować. Gdy wybieram uninstall, pojawia się InstallShield Wizard, ale pasek nie dochodzi do końca, okno się zamyka, a odinstalowywanie nie jest kontynuowane, a co za tym idzie nie mogę prawidłowo usunąć gry, nie mam też takiej mozliwości w Dodaj/Usuń Programy. Nie wiem skąd pojawił się ten problem, ale dzieje się z każdą rzeczą, którą chcę zainstalować, usunąć, a posiada InstallShield Wizard. Sprawdziłem też folder InstallShield Installation Information, a właściwie jego instalator, oto błąd jaki się pojawił http://img144.imageshack.us/my.php?image=blad22mg.jpg

Próbowałem usunąć folder Engine w Common Files/InstallShield, gdzie znajduje się plik IKernel.exe, potem instalowałem update pliku IKernel.exe ze strony Microsoft'u, ale dalej nic.
Mam nadzieję, że format nie będzie konieczny. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję :)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostWt 20 cze, 2006 19:27

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q110740
or
wybierz coś z tego -> klik
Ogólnie przeszukaj to, np. wpisz ikernel itp.

Mam nadzieje że to pomogło ;)
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostWt 20 cze, 2006 20:32

Mam dwa pomysły:
1.Wejść do folderu C:/Program Files/Common Files/Installshield
Zmienić nazwę folderu Proffesional na np. Proffesional.old
Uruchomić ponownie komputer
Jeżeli nie pomoże to:
2. Wejść do folderu C:/Program Files/Common Files/
Zmienić nazwę folderu Installshield na np. Installshield.old
Uruchomić ponownie komputer

Spróbuj, może pomoże...
..|..
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostWt 20 cze, 2006 23:10

Niestety, dalej bez zmian :( Znalazłem jeszcze jeden trop - http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108433 , ale usunięcie podanego klucza w rejestrze nie dało pozytywnych efektów.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 21 cze, 2006 00:03

Od kiedy masz takie problemy? Od jakiejś określonej sytuacji, kiedy źle odinstalowałes grę? Nie wydaje mi się, żeby wzięło się to tak nagle...?
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostŚr 21 cze, 2006 00:14

Hmmm, sam szczerze mówiąc, nie wiem. Ostatnio robiłem reinstalację sterowników do karty graficznej. Dziś usunąłem je i zainstalowałem na nowo, wszystko do tej pory usuwało się dobrze, to pojawiło się nagle, przy instalacji gierki, to wtedy pojawiły się te komunikaty i cały ciąg zdarzeń. Wykluczam wadliwość gry itp., bo sprawdzałem inne i jest tak samo. Problem musi leżeć gdzie indziej, coś czuję, że bez formata się nie obejdzie.
Obrazek
Obrazek

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości