Teraz jest Cz 28 mar, 2024 19:22


Wasze ciekawe historie z życia wzięte

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sega

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 mar, 2007 16:32

Wasze ciekawe historie z życia wzięte

PostPt 06 kwi, 2007 08:54

Tu opisujcie swoje realne historie z życia, śmieszne lub co robiliście w dzieciństwie i z czego się dziś śmiejecie a dawniej wydawało się normalne...
Ostatnio edytowano Pt 06 kwi, 2007 17:34 przez Sega, łącznie edytowano 1 raz
ARMA LEPSZA OD OFP!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostPt 06 kwi, 2007 13:42

Wchodzę na forum i czytam posty. Myślę sobie:
"Nareszcie Sega dostał ostrzeżenie!". Wchodzę na off-topic, patrzę:
"Wasze ciekawe historie z życia wzięte - co to za n00bowski temat?!". Patrze, a to Sega założył.

Autor też super.
Sega napisał(a):Ja na razie nie mogę się wpisać ale bede mógł za 1h.

Wysłany: 6 Kwi 2007, 8:54


Jerry napisał(a):I like noobs. They taste like chicken...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 06 kwi, 2007 14:32

Podobnie j/w:
Wchodzę na forum oczywiście wiedząc, że Sega otworzy nowe inteligentne topiki, jednak to mnie rozwaliło:
Ja na razie nie mogę się wpisać ale bede mógł za 1h.


BTW:
Obrazek
(to oczywiście do autora tego inteligentnego tematu)
Obrazek
Obrazek
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 06 kwi, 2007 15:01

Tygrysku uważaj bo
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sega

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 mar, 2007 16:32

PostPt 06 kwi, 2007 15:04

Są tu dużo gorsze tematy i bardziej n00bowskie, jak na przykład "pochwal się radością"- dajcie mi spokój :razz: to w końcu offtop :razz:
ARMA LEPSZA OD OFP!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 06 kwi, 2007 16:00

Proszę się odbujać od naszej radosnej wylęgarni równie radosnego offtopa. A reszta - wyluzujcie.






...Nie mogę się doczekać by usłyszeć "The half-life of Sega". W końcu minęło więcej niż godzina.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPt 06 kwi, 2007 16:03

Czas jest względny, nie zapominajmy...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPt 06 kwi, 2007 16:23

Co Wy *****? Mówię tu do Severba i Tygrysa. Co w tym temacie jest bezsensownego? Często zdarzają się nam jakieś ciekawe historie, raz śmieszne, raz banalne, a raz jeszcze inne. Nie warto o tym napisać? No dajcie spokój. Jesteście aż tak pr0 żeby mu wytykiwać nieinteligente tematy? A może ktoś chciałbym podzielić się czymś co mu się przytrafiło?
Gość ma dopiero 17 postów na koncie, długo na forum nie jest, czyli może jeszcze popełniać błędy. Ale nie, Wy to jak zwykle jesteście zawsze i wszędzie pr0 i Wasz pierwszy post na forum był naprawde profeszynalnie napisany i miał jak najwięcej sensu.

{Kuba} Nie ma potrzeby używać tak mocnych słów, nawet jesli są wykropkowane...
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Sega

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Wt 27 mar, 2007 16:32

PostPt 06 kwi, 2007 17:32

Dzięki Radeon ;-)
To może ja zacznę: Raz miałem wynieść śmieci. Byłem wtedy u babci. Powiedziała mi, że są w białej siateczce w kuchni. A tak się złożyło, że w kuchni były 2 białe siatki: śmieci w jednej białej siatce w kuchni były zupełnie nieprzydatne, brudne i w dodatku śmierdzące, a w drugiej siatce była nowa, w świetnym stanie "maszyna do robienia przecieru z ziemniaków" (wiecie, takie a la puree :lol: ). No i z myślami przy nowiutkim keyboardzie który dostałem wzięłem drugą siatkę, tę z maszynką. Wyrzuciłem ją. Za 15 minut czułem się jakbym był zmielonymi ziemniakami z tej maszynki. Były wielkie krzyki, ale w końcu wydobyłem maszynkę z kubła (za godzinę miał przyjechać SANIPOR!) i wszystko skonczyło się szczęśliwie (no ale potem jeszcze dostałem od mamy, że nie myślę, nie widzę i wogóle jestem w innym świecie, ale to szczegół ;-) ).
Wasza kolej!!
ARMA LEPSZA OD OFP!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 06 kwi, 2007 18:20

Radeon napisał(a):Co Wy ku*** chcecie? Mówię tu do Severba i Tygrysa. Co w tym temacie jest bezsensownego? Często zdarzają się nam jakieś ciekawe historie, raz śmieszne, raz banalne, a raz jeszcze inne. Nie warto o tym napisać? No dajcie spokój. Jesteście aż tak pr0 żeby mu wytykiwać nieinteligente tematy? A może ktoś chciałbym podzielić się czymś co mu się przytrafiło?
Gość ma dopiero 17 postów na koncie, długo na forum nie jest, czyli może jeszcze popełniać błędy. Ale nie, Wy to jak zwykle jesteście zawsze i wszędzie pr0 i Wasz pierwszy post na forum był naprawde profeszynalnie napisany i miał jak najwięcej sensu.


I kto to mówi :roll: Ale ja kończę już i nie będę się w tych sprawach udzielał (przynajmniej w tym topiku).
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 06 kwi, 2007 18:34

Radeon napisał(a):Co Wy ku*** chcecie? Mówię tu do Severba i Tygrysa. Co w tym temacie jest bezsensownego? Często zdarzają się nam jakieś ciekawe historie, raz śmieszne, raz banalne, a raz jeszcze inne. Nie warto o tym napisać? No dajcie spokój. Jesteście aż tak pr0 żeby mu wytykiwać nieinteligente tematy? A może ktoś chciałbym podzielić się czymś co mu się przytrafiło?
Gość ma dopiero 17 postów na koncie, długo na forum nie jest, czyli może jeszcze popełniać błędy. Ale nie, Wy to jak zwykle jesteście zawsze i wszędzie pr0 i Wasz pierwszy post na forum był naprawde profeszynalnie napisany i miał jak najwięcej sensu.


Znowu szerzysz hipokryzje zamiast trzymać się tematu...

Wczoraj zostałem zgwałcony przez swoją siostre i było fajnie...

a tak na poważnie

to kiedys jak byłem gówniarzem, jechałem na rowerze koło salonu Hyundai'a... No i przy dużej szybkości przejezdzałem przez parking prosto na nowego accenta. Nie mogąc skręcić prawie wpadłem na ten samochód... Prawie ;) Ale że miałem ostre końcówki kierownicy [bo mi sie gripy starły] to zostawiłem piękną ryse na tym hyundiu... ale własciciel bluźnił...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Jagdpanther4

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 03 kwi, 2007 17:30
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 06 kwi, 2007 19:27

Ja szedłem kiedyś drogą , nie zauważyłem stojącego mithubisi i uderzyłem w niego....wpadłem pod zaparkowany samochód :D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 06 kwi, 2007 19:31

JagdPanther napisał(a):wpadłem pod zaparkowany samochód
Buahahaha :D

No mi to na szczęście nie grozi. To prędzej samochód by wpadł podemnie 8)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPt 06 kwi, 2007 19:46

Tę historię dedykuję naszej służbie zdrowia:

Chwila nieuwagi w pracy (i paczka stali 390kg) zaowocowała efektownym rozcięciem od palca wskazującego do połowy przedramienia. Tymczasowy opatrunek za pomocą apteczki samochodowej (w firmie nie było żadnej) i na pogotowie (06:00 = przychodnia zamknięta). Zaskoczyła mnie spostrzegawczość dyspozytorki (czy jak je tam nazywają), która na widok przekrwawionego podkoszulka owiniętego wokół lewej ręki (opatrunek przesiąkł zaraz za bramą zakładową) zapytała:
Ona - W czym mogę pomóc? ("Czego?").
Ja - Rękę rozwaliłem, trzeba pozszywać.("Domyśl się durna krowo!")
Ona - Lekarze z pogotowia są chwilowo zajęci. ("Nie zawracaj nam dupy!")
Ja - Może ktoś by to chociaż obejrzał? ("Mam się tu, k...a wykrwawić czy jak?")
Ona - Chirurg powinien wkrótce przyjść. Proszę zaczekać przed jego gabinetem ("Weź się odwal, i nie krwaw mi tu na podłogę")

10:30 - Chirurg przychodzi.
Opatrunek zasechł, przy odklejaniu walnąłem w stół tak, że echo poszło po korytarzu. Ale najlepsze było jeszcze przede mną.
Chirurg - Jakieś uczulenia na śodki przeciwbólowe?("Lepiej żebyś mi tu nie odwalił kity")
Ja(wyciągając karteczkę z książeczki zdrowia) - Te środki przeciwbólowe na mnie zupełnie nie działają ("Błagam, miej coś innego").
Chirurg - Więc proszę mocno zaciskać zęby i się nie ruszać ("Twój pech!")

Znacie takie motto: "Fight like you Train"? Ja życzę lekarzom "Get paid like you Work"
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

żuker

Major

Major

  • Posty: 517
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2005 18:40
  • Lokalizacja: Naugatuck CT; USA

PostSo 07 kwi, 2007 18:31

Jakiś czas temu jechałem do kolegi. Sobota, duży ruch na highway, jadę szybkim pasem i wyprzedzam jakąś hondę. Tak więc przyspieszyłem do około 75mil/h i wyprzedzam. W lusterku widzę że wszyscy zwalniają, to ja myślę o jak ładnie... po chwili dowiedziałem się dlaczego wszyscy zwolnili do 55mil/h. Policjant z highway-patrol jechał dokładnie za mną, ja już wystraszony że dostanę mandat, etc...
Zrównał się ze mną (zwolniłem do 55mil/h), popatrzył się na mnie, ja na niego :grin: i pojechał dalej...:grin:.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron