Teraz jest Pt 29 mar, 2024 12:19


Projekt 'Kasandra'

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

Projekt 'Kasandra'

PostN 29 cze, 2008 15:01

Szczerze to nie chce mi się nic pisać o tym :P

Pod tym linkiem jest wszystko opisane. Może da to komuś trochę do myślenia... Chociaż wątpię żeby te gorące trzynastki (i co gorsza, nie tylko...) cokolwiek zrozumiały.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 29 cze, 2008 15:20

Boże, straszne. Dla ludzi w moim wieku podniecające (bo ja tez mam czasem ochotę ruchać jak leci), ale niech się drogie panie opanują. przynajmniej ja mam normalne kobiety w naszej klasie, a nie dziwki.

HAV

PostN 29 cze, 2008 15:24

Skąd ta pewność :hahaha:
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostN 29 cze, 2008 15:28

Może nie pytał ? :P
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 29 cze, 2008 15:30

Tja... Mi nie puszczalskie odpowiadają, ale czasem ONE trochę przeginają...

A co do NK, to to jest tandeta jakich mało. Ostatnio o mało co się z matką nie pobiliśmy, gdy zamieściła też moje zdjęcia na tym... serwisie <tja>
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostN 29 cze, 2008 15:33

SaS TrooP napisał(a):Dla ludzi w moim wieku podniecające


Mów za siebie. Ja nie widzę nic podniecającego w pustych ofertach seksu składanych przez internet, w której i tak pewna liczba zachęcających i tak by się nie odważyła przyjść na spotkanie. Autor projektu by to udowodnił ale to już wtedy by było lekko niebezpieczne dla niego.

Projekt fajny, odważny. A poczytajcie sobie komentarze od znajomych, jak się niektóre wypierają, że od razu wiedziały, że to podpucha.
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 29 cze, 2008 15:35

No ale to zależy kiedy. Aczkolwiek rozkładaczki to dla mnie nic ciekawego, chyba, że udowodni (albo nabierze mnie) że ma jakieś IQ.
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostN 29 cze, 2008 15:39

Chcesz sobie podupczyć? Idź do pierwszego lepszego clubu. U nas w Lesznie jest kilka takich... idź do męskiej ubikacji i tam panienki w wieku 13-15lat zrobią co tylko chcesz za 20pln albo drinka. Byłem dwa razy, w dwóch różnych klubach (znajomi wyprawiali urodziny, nie wypada odmówić :P) i zawsze jest to samo...

a co do NK... Pierwszy lepszy przykład- znajdź z Wrocławia pewną panią o nazwisku Taniec i przeczytaj jej opis. Wszystko jasne, biuro matrymonialne.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 29 cze, 2008 15:43

Hh, u mnie w szkole to 40% społeczeństwa leci do klubu "Albatros". Mamy najwięcej niechcianych ciąż w województwie. W tym dwa przypadki zabicia dziecka po urodzeniu, razp rzez naćpaną/spitą panią, a raz całkowicie trzeźwą.
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 29 cze, 2008 15:52

U mnie w klasztorze takie rzeczy to tylko u ojca przełożonego (wielokrotnie).
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostN 29 cze, 2008 20:53

Właśnie usunąłem swoje konto na NK. Co prawda jedyna moja fotka przedstawiała mnie w koloratce, na czarno, z biblią w ręku, ale i tak zacząłem się bać o swoje genitalia.
Najbardziej bawi mnie to, że twórca projektu nie podał nazwisk ani imion kobiet, które "przetestował", a te w komentarzach same się zdradzają :D

Niezła robota.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 30 cze, 2008 00:12

OMG... a może to własnie o to chodzi? NK jest darmowa, miliony ludzi są tam zarejestrowane więc po co płacic ciężką kase za umieszczenie zdjęc i danych na stronie matrymonialnej skoro mozna to zrobic za darmo? I jeszcze wiecej ludzi to zobaczy? Bo na takich matrymonialnych sajtach trzeba płącic za ogladanie zdjęc i dane osobowe. A to że tyle dup zgodziło się na seks. Jedne zrobiły to dla jaj, inne są pustymi blondynami typu Frytka czy Doda, że mogą dać dupy nawet na scenie w teatrze, byle by było fajnie, jeszcze inne specjalnie poszukują partnera do seksu żeby zarobić, a jeszcze innym sie poprostu nudzi. A że chłopczyk ładny to czemu by sie nie przespać z nim? Ja sam bym go schrupał. Taka jest rzeczywistość i nie macie co sapać, szczególnie ty Sasku. Dojdz jeszcze te 3-4 lata to pokumasz troche wiecej z "rzycia dla dorosłych"...

(bo ja tez mam czasem ochotę ruchać jak leci),

:spoko:
Ty sie zajmij nauką lepiej a nie ruchaniem. Z ruchania rodziny nie wyżywisz, chyba że twoim ulubionym filmem jest "boski żigollo w europie"...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPn 30 cze, 2008 00:20

Marker! Zejdź z Saska! Fe! Fe!
Szkoda tylko, że "Kasandra" nie podał ogólnych chociaż liczb przedstawiających wiesz "ankietowanych". Przecież to, co dzieje się na NK zaczęło się na czatach internetowych i zapewne jest równie, albo i częściej spotykane na innych tego typu portalach... A, że świat przez internet staje się coraz mniejszy, to i coraz więcej wszelkich dziwactw i nie-dziwactw się widzi.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 30 cze, 2008 13:49

marker napisał(a):OMG... a może to własnie o to chodzi? NK jest darmowa, miliony ludzi są tam zarejestrowane więc po co płacic ciężką kase za umieszczenie zdjęc i danych na stronie matrymonialnej skoro mozna to zrobic za darmo? I jeszcze wiecej ludzi to zobaczy? Bo na takich matrymonialnych sajtach trzeba płącic za ogladanie zdjęc i dane osobowe. A to że tyle dup zgodziło się na seks. Jedne zrobiły to dla jaj, inne są pustymi blondynami typu Frytka czy Doda, że mogą dać dupy nawet na scenie w teatrze, byle by było fajnie, jeszcze inne specjalnie poszukują partnera do seksu żeby zarobić, a jeszcze innym sie poprostu nudzi. A że chłopczyk ładny to czemu by sie nie przespać z nim? Ja sam bym go schrupał. Taka jest rzeczywistość i nie macie co sapać, szczególnie ty Sasku. Dojdz jeszcze te 3-4 lata to pokumasz troche wiecej z "rzycia dla dorosłych"...

(bo ja tez mam czasem ochotę ruchać jak leci),

:spoko:
Ty sie zajmij nauką lepiej a nie ruchaniem. Z ruchania rodziny nie wyżywisz, chyba że twoim ulubionym filmem jest "boski żigollo w europie"...


To tylko ochota, na tą chwilę rzadko zaspokajana ;]
A żigolo mnie nie śmieszył ;)

Boże, co czym ja tu mówię...
Ostatnio edytowano Pn 30 cze, 2008 13:59 przez SaS TrooP, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostPn 30 cze, 2008 13:53

To tylko nam wszystkim uświadamia, jak wygląda większość polskiej młodzieży...
Bo np. u mnie w mieście 75% "dziewczyn" to takie osoby...
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron