Bardzo dobra misja. Jeżeli chodzi o aspekty techniczne to nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ściągać misje bo naprawdę warto.
Teraz jest Cz 25 cze, 2026 05:38
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość