zaczełem (zaczołem, to i to podkreśla)
zacząłem...firefox nauki nie zastąpi
LEM dalej na chama lokalizuje widze...pal to sześć trzeba OA z zagranicy ściągnąć
Teraz jest Cz 25 cze, 2026 05:39
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość