Jakby co Delat, jeśli myślisz np. o grze w multi - to nie trzeba mieć DLC, wystarczy tylko ArmA 2 + Op. Arrowhead - na tym grają wszyscy, DLC to tylko "opcja".
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 06:09
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości