Tego modu i pytań z nim związanych nie wspieramy.
"Rasizm" ?
shagy napisał(a):wobec zombie?....przypominają graczy z metina:D
Zombi też człowiek tyle że w połowie martwy.
Teraz jest Śr 24 cze, 2026 23:42
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość