To pacz łatający pierwotne bugi. Na nowe funkcjonalności, czy optymalizację czegokolwiek musimy jeszcze poczekać.
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 06:09
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości