W takim razie cofnę się w kampanii i go znajdę (tj. poszukam...).
Kamieniołom? Tam nie byłem. Oby tam zasraniec był...
Teraz jest Śr 24 cze, 2026 23:42
Berna
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość