W takim razie cofnę się w kampanii i go znajdę (tj. poszukam...).
Kamieniołom? Tam nie byłem. Oby tam zasraniec był...
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 06:09
Berna
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości