To już se sam przeczytałem, ale niewiele mi to mówi.
A z Twoim tłumaczeniem się nie zgadzam, poczytaj opis alokacji RAM to zobaczysz co on se sam może ustawić.
Teraz jest Cz 25 cze, 2026 05:07
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości