To już se sam przeczytałem, ale niewiele mi to mówi.
A z Twoim tłumaczeniem się nie zgadzam, poczytaj opis alokacji RAM to zobaczysz co on se sam może ustawić.
Teraz jest Śr 24 cze, 2026 23:43
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość