Może spróbuj arrowheada uruchomić z exThreads=0?
Bo niewykluczone, że on używa tych komend w standardzie...
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 06:05
Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości