Teraz jest Pt 29 mar, 2024 07:22


Czołgi

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

Czołgi

PostWt 05 paź, 2010 23:51

Witam,
Mam dwa pytania odnośnie czołgów w Arma:OA:
-czy to normalne, że tabem zaznaczają mi się wrogie jednostki piechoty - aż mi czasem głupio na publikach, że "skanuję" tabem i nieraz zaznaczy mi kogoś za moimi plecami w krzakach (którego nigdy bym normalnie nie spostrzegł), to się wtedy odwracam i serię mu puszczam - to jakiś ficzer, czy bug?
-czy poruszanie lufą czołgu wymaga włączenia silnika? Przeszkadza mi to, gdyż to czyni mój czołg czerwonym na radarze.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 06 paź, 2010 00:33

Ad 2: W realu nie wymaga (z tego co wiem). Jeden z addonów PROPER autorstwa Kju to poprawia.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Ghost

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 387
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 17:15

PostŚr 06 paź, 2010 08:08

ad 1: Nie nie jest to normalne, w realu czegoś takiego nie ma. Chociaż sądzę, że to ma zastąpić możliwość wskazania przez dowódcę celów, przez obrócenie działa na to co widzi dowódca w peryskopie. I na odwrót tak samo, czyli możliwość podglądu przez dowódcę tego co widzi strzelec lub zsynchronizowanie peryskopu z działem.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron