Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:43


Serwis telefonów, naprawa telefonów Bełchatów

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Mixon

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): Wt 10 maja, 2022 01:33
  • Lokalizacja: Gdańsk

Serwis telefonów, naprawa telefonów Bełchatów

PostCz 30 mar, 2023 21:49

W Bełchatowie działa firma Serwis telefonu Bełchatów. Naprawiają oni telefony, tablety i inne sprzęty GSM.
Offline

radek88

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 16 maja, 2022 19:35

Re: Serwis telefonów, naprawa telefonów Bełchatów

PostN 16 lip, 2023 18:42

Cześć!

Dzięki za informację o serwisie. Chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał prędko korzystać z takich usług:)

To dlatego, że niedawno kupiłem Xiaomi 12. Muszę powiedzieć, że ciekawych funkcji naprawdę tam nie brakuje.

Od razu chciałbym podzielić się z Wami moimi odkryciami dotyczącymi nakładki MIUI od Xiaomi.

Po pierwsze, uwielbiam sterowanie gestami. Chociaż w smartfonach występuję od dawna, to dla mnie było zupełną nowością. Wszystko działa bardzo płynnie, a do tego nie tracę miejsca na ekranie na przyciski. Jeżeli ktoś się jeszcze waha, to polecam sprawdzić gesty pełnoekranowe.

Bardzo polubiłem też drugą przestrzeń. Pozwala mi ona na stworzenie dwóch oddzielnych środowisk na jednym urządzeniu, jedno do pracy, a drugie do życia prywatnego. To bardzo praktyczne, bo dzięki temu dane i aplikacje służbowe nie mieszają się ze sobą.

Nie mogę również nie wspomnieć o "trybie czytania". Ta opcja umożliwia zmniejszanie emisji niebieskiego światła z ekranu, co pozwala na łatwiejsze zasypianie po długim korzystaniu z telefonu wieczorem.

To tylko kilka z funkcji, które lubię w MIUI od Xiaomi. O większej ilości możecie przeczytać w tym artykule.

A Wy? Jakie ciekawe funkcje znaleźliście w tej nakładce? Podzielcie się swoimi odkryciami, chętnie posłucham Waszych opinii!

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron