Foka napisał(a):Kto tam był na arcie w Alfa? Chcecie poćwiczyć jutro, żeby sprawdzić co było nie tak? I znaleźć rozwiązanie, żeby było dobrze
W Alfie ? My tam wszystko obczailiśmy, ale postrzelać znowu mogę
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 06:09
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości