Teraz jest Pt 10 maja, 2024 08:18


Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 00:50

Mustang185 napisał(a):GROM nie używa Beryli?
Nie załamuj mnie. Kiedy armia miała jeszcze AKMSy oni już mieli M4. Na początku Bushmastery, później chyba KACe, a teraz HK416 i 417.
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 11:34

Z PSK, a obecnie JWK była taka sytuacja, że sporo strzelali berylami i od razu przesiedli się na HK416. Mieli po drodze M4, ale w śladowych ilościach.

Apropo grania wczorajszego - jaka szkoda, że padł mi net. Takie uroki mobilnej sieci - wiatr zawieje mocniej, ktoś włączy neta i już mam lagi. Jest nagranie z somalijskiej misji?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 15:26

Znam ten ból Blackburn, chociaż nie od strony sieci...

Wczoraj było fajnie, chociaż nie bez potknięć. Cieszy, że jednak uzbierało się trochę ludzi.

Misja Gustlika, ta z patrolem udowadnia jak bardzo zabawę może zepsuć po prostu źle wyważona misja.

A co do mojej... myślę, że było fajnie, chociaż niestety jeden z momentów w gruncie rzeczy kulminacyjnych - moment lądowania - kompletnie mnie ominął (komputer postanowił się zwiesić jakoś po trzeciej serii w naszą stronę) :( A szkoda, bo ten rajd wyglądał epicko - właśnie tak, jak wyglądać powinien. Nie wiem czy nagrania z misji będą urywać dupę (z racji, że ciągle ktoś wypada, tutaj ktoś pyta jak coś zrobić, tutaj kamerzysta akurat musiał zostać z tyłu), ale wiem, że tamtą akurat misję mi się naprawdę fajnie grało. Było szybko, agresywnie i raczej bez potknięć - niektóre akcje w pomieszczeniach wyglądały naprawdę super. I za to dzięki i liczę na więcej... zwłaszcza, że mam w przygotowaniu kontynuację nawiązującą do słynnej misji PPDJ oraz parę innych :)

Foka napisał(a):Nie załamuj mnie.
Foka, cziiiil, nie każdy jest tak pokręcony jak my ;)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 16:16

Blackburn napisał(a):Mieli po drodze M4, ale w śladowych ilościach.
Owszem, dostali po GROMie zajechane Bushmastery, kiedy tamci dostali KACe.

Jon napisał(a):Foka, cziiiil, nie każdy jest tak pokręcony jak my ;)
Wiem, ale co innego nie znać np producenta, a co innego np dziwić się, że nasi jeżdżą Honkerami, a nie Kubelwagenami ;)
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Mustang185

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1032
  • Dołączył(a): N 04 kwi, 2010 00:30
  • Lokalizacja: Jasło

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 17:58

Nie, spoko, każdy w ACPL wkuwa na pamięć wyposażenie używane przez wszystkie specjednostki.
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 24 mar, 2013 18:21

Dżizas... powtarzam.
Nie czepiam się nieznajomości szczegółów, ale posądzanie GROMu o Beryle to jak twierdzenie, że wojsko biega w moro i jeżdżą T-34.

I nie każdej jednostki, a GROMu, co to niby tak wszyscy kochają, bo polski i zajebisty.
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Valduś

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 05 cze, 2012 14:57
  • Lokalizacja: Płońsk

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 31 mar, 2013 01:14

A dla mnie sobota jak najbardziej udana, szczególnie misja Klima, w której trzeba było odbić zakładników, po prostu czysta zajebioza. Z Mokrych Psów powinno dać się wyskrobać jakiś filmik, bo właśnie z Klimem i Stiberem trochę przeżyliśmy ;p

Mówiąc krótko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 31 mar, 2013 22:14

No ja odnośnie właśnie misji Mokre Psy i jakiegoś tam sapania na TS odnośnie rzekomego FF co to miałby ktoś to spowodować czy coś.
Odwołuję swoją wypowiedz w tej sprawie, że to niby ja swoje zadania wykonałem bez zarzutu, wzorowo i nikt się nie ma prawa mnie czepiać.
Odwołuję to.

Moja Sekcja, w której miałem przyjemność walczyć, wykonała na pokładzie KTO Rosomak fantastyczną robotę tam w rejonie wsi Dolina.
Sekcja prowadziła ogień i manewrowała bez zarzutu, wzorowo i nikt się nie ma prawa jej czepiać.
Wszelkie inne zmyślone relacje są jawną próbą przeinaczania faktów.

Dziękuję za uwagę.
Obrazek
Offline

psycho081

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): So 20 mar, 2010 19:18
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostN 31 mar, 2013 23:57

Dzisiejszy wieczór udany. Chciałbym podkreślić że udało nam się pobić rekord w przejściu misji Trouble Szajdera. Czas to 6 minut i 30 sekund, mogliśmy skrócić to jeszcze o jakieś 40 sekund do minuty, ale wywrócił się pojazd. :)
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostPn 01 kwi, 2013 01:20

Dziś było fajnie i pozytywnie.
Przypominam, że w piątek gramy misję Blacka ze spadochronami, ja dowodzę, i chcę mieć pełną obsadę! Już ja Wam dam!
Rule #2: Double tap!
Offline

RoboticFreeze

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): So 16 mar, 2013 19:36

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostPn 01 kwi, 2013 07:36

Ja powiem, że gra w sobotę była genialna. Co do pierwszej misji: Mój błąd był ten, że strzelałem do Jona, lecz na swoje usprawiedliwienie powiem, że ciągle mieliśmy tam "kontakt" i widziałem lecącą tam ścianę pocisków. Reszta w sumie bez zarzutów, oprócz misji z Rosomakiem, gdzie wszystkie wątpliwości może rozwiać film Valdo.

PS. Po pólnocy straciłem neta, dlatego mnie dalej nie było.
Offline
Avatar użytkownika

Valduś

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 05 cze, 2012 14:57
  • Lokalizacja: Płońsk

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostPn 01 kwi, 2013 10:24

RF, ja już mówiłem, że mój film nie ma prawa rozwiązywać jakiś tam wątpliwości, bo najzwyczajniej w świecie nie było mnie tam, gdzie zaszła cała ta sytuacja. Ja po prostu siedziałem z Klimem i Rafałem na dupie przy "hamwiku", i właśnie tam było potwornie gorąco.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostPn 01 kwi, 2013 11:39

Jakie wątpliwości? Po co udowadniać winę komuś kto się do niej przyznał. Dla mnie no logic.

Powiedzmy, że wpadnę trochę w samozachwyt. Misja z haho była tak zaje...fajna, że oglądając ją ze spectatora prawie się posikałem z nadmiaru wrażeń.
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostPn 01 kwi, 2013 16:28

Rzadko się widzi SUVa siejącego chaos w kompanii czołgów :-)
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Valduś

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 05 cze, 2012 14:57
  • Lokalizacja: Płońsk

Re: Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

PostSo 06 kwi, 2013 00:37

Poza śmiercią jak ostatnia cipa w Operation Lion Heart i drobnym failem w tej samej misji to uważam piątek za udany. Wcześniej wspomniany fail został uwieczniony na widełko.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość