Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 16:14


Grand Theft Auto 4

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

Grand Theft Auto 4

PostWt 12 lip, 2005 23:25

Wydzielony

"
--------------------------------------------------------------------------------
na www.gtaforums.com toczy się bardzociekawa dyskusja na temat miast do GTA4. polecam lekturę...2 ciekawym topiciem jest ten o powodach dlaczego Londyn miałby być nowym miastem.....facet natrudził się..zebrał wiele informacji i muszę przyznać,że jestem za Londynem:) wspomniał też o Polakach których troszkę tam jest..polska mafia? lol:D może być..Pulaski w San Andreas jest to może być i cała mafia czy gang:D
a jakie są wasze spekulacje, przypuszczenia,chęci co do miast GTA4.?tylko proszę bez takich jak np"wąchącek bo tam mieszkam" wiem,że troszkę OT ale nikt nie daje swoich wozów odpicowanych nie ma nikt problemów z San Andreas to po co mam zakłądac nowy topic? niech będzie jeden:D
"
Offline
Avatar użytkownika

żuker

Major

Major

  • Posty: 517
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2005 18:40
  • Lokalizacja: Naugatuck CT; USA

PostŚr 13 lip, 2005 06:38

Ja bym wolal zeby zrobili Moskwe lub Paryz. Jakos nie wyobrazam sobie ruchu lewostronnego grajac w GTA4 ;-) Chetnie sie bym wspial na szczyt wiezy
Eiffla i zeby jeszcze dali pory roku, heh.
Offline

Mr0Buggy

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 08 cze, 2005 17:07

!!

PostŚr 13 lip, 2005 08:31

Ruch lewostronny ?? Czemu nie. Było to już w jednym Gta, czemu nie może być w następnym ?? Na serio: Berlin (wraz z wypadami na wschodnią granicę ;-) ), Paryż jak najbardziej, Londyn też może być (ale mogą się rozmyślić po ostatnich wydarzeniach :neutral: ). Ja polecałbym coś w klimatach australijskich lub południowo Amerykańskich (GTA: San Cubos :twisted: ). A jakby zrobili grę o matuszce rosjii to zaraz by w rosjii ukazała się gra która ośmiesza coś z ameryki ;-) . Ale myślę, że Rock Star ciut sie wstrzyma przed kolejnym GTA. Na razie muszą odbugować SA.
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostŚr 13 lip, 2005 11:27

A co myslicie o tym, aby zrobili tak, że policja goni cię jak za szybko jedziesz?? Było to już chyba w Mafi, więc w GTA też by mogło być.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 13 lip, 2005 12:55

Tylko nie londyn :( Ja bym wolał coś w europejskim klimacie Francja , Włochy ,Niemcy ,Lub Polska Londyn jest w prawdzie w europie ale jest daleki od europy strasznie się od niej różni bardziej Anglia jest juz podobna do Ameryki niż Europy
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 13 lip, 2005 13:15

hehe. Sjojok: i właśne dlatego raczej będzie Londyn niż np Paryż:)
Przemo:hmmm... to raczje ma być zręcznościówka niż symulator ale kto wie...choć kto by zwracał w gta na prędkość?:D
Buggy: odbugować San Andreas?ja znaczących bugów nie znalazłem zresztą patcha i tak nie będzie:D


zresztą w Londynie znajdziemy bardziej rozbudowane społeczeństwo niż w np Paryzu (:P)...tak mi się wydaje......seria Gta zostanie wg mnie w krajach anglojęzycznych...może wypady np do Kanady....któz to wie:) zresztą jeśli juz w Gta san andreas mieliśmy taki teraz i 4 wielkie miasta a w GTa4 teren ma byc 7 razy większy no to hohoh.....na jednym miescie sie nie skonczy....a teraz inna sprawa...czy bedzie prawdziwe miasto?tak jak bylo z Gta:london...czy tylko wzorowane jak Liberty City itd.....
Ostatnio edytowano Śr 13 lip, 2005 16:56 przez Wojtek, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 13 lip, 2005 13:36

Chcecie pojeździć po Londynie? Odpalcie The Getaway na PS2 i siedzcie cicho :]

zresztą w Londynie znajdziemy bardziej rozbudowane społeczeństwo niż w np Londynie...
Tekst tygodnia :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 13 lip, 2005 14:01

seria Gta zostanie wg mnie w krajach anglojęzycznych...może wypady np do Kanady

O ile wiem w kanadzie mówi się po Fracnusku :D

Rainbow

PostŚr 13 lip, 2005 14:40

Wojtek napisał(a):zresztą w Londynie znajdziemy bardziej rozbudowane społeczeństwo niż w np Londynie...


Hmm...a ja myślałem, że tylko Chełmy są dwa a tu taka niespodzianka :)

sjojok napisał(a):O ile wiem w kanadzie mówi się po Fracnusku :D


Urzędowy tak, ale jeśli chodzi o np. posługiwanie się na codzień, czy też przy jakiś akcjach ratunkowych itp. to raczej angielski.
Offline

Mr0Buggy

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 08 cze, 2005 17:07

PostŚr 13 lip, 2005 15:32

...seria Gta zostanie wg mnie w krajach anglojęzycznych...

O ile wiem w kanadzie mówi się po Fracnusku

Urzędowy tak, ale jeśli chodzi o np. posługiwanie się na codzień, czy też przy jakiś akcjach ratunkowych itp. to raczej angielski.

O ile wiem Kanada ma dwa języki urzędowe - wyżej wymieniony francuski oraz jak napisał Wojtek, Angielski.[/quote]
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 13 lip, 2005 16:55

kurde myślałem jak np Paryż a nie londyn.już poprawiam:Dsię czepiacie:P
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 14 lip, 2005 16:49

Obrazek i co sądzicie?
Offline
Avatar użytkownika

Marcinex

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): N 01 maja, 2005 12:41
  • Lokalizacja: Gdynia

PostCz 14 lip, 2005 16:52

Najczęściej się pokazuje czas londyński! A to jeszcze nie znaczy że GTA4 będzie Londynem! :???:
Celeron 2.4 GHz
Radeon 9200 128MB RAM
Realtek AC 97
512MB RAM Memory
Canon iP1500
LG Flatron ez T710BH

Fajnie nie? :D

Rainbow

PostCz 14 lip, 2005 16:52

Tutaj chodzi o GTA London zapewne, chyba, że...
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 14 lip, 2005 19:28

no wlasnie..chyba,ze jednak miasta ida pokolei czyli liberty vice andreas no i Londyn....
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron