Teraz jest N 28 kwi, 2024 14:04


Urban Dead - massively-multiplayer zombie apocalypse game

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 05 gru, 2006 16:18

jak narazie mall i okolniczne budynki się trzymają... czasem kilka zedów wejdzie do środka ale ołów szybko zamienia ich w jeszcze bardziej umarłych :)
Wokół mallu kręci się teraz ok. 500 zedów jak nie więcej... fajna zabawa xP
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 05 gru, 2006 22:41

Niestety ja musiałem przerwać tą zabawę. Broniłem Whippey i jakiś PKer mnie zdjął. Wskrzeszono mnie w pare godzin, ale już dzień później zedy wyciągnęły mnie na zewnątrz i tym razem na wskrzeszenie czekałem dwa dni. Jeśli komuś przyjdzie zginąć to niezłym miejscem na wskrzeszenie jest St Matthias's Church [46, 33] w Ketchelbank (wbrew temu co jest w wiki tam jest RP). Jest to jakieś 10 pól do Mallu, a NT działa (jest zasilanie) i okolica jest w miarę spokojna. W sumie zwiedziłem z 5 RP w okolicy i ten był najlepszy.

PS. Niezłym sposobem na znalezienie działającego RP jest użycie DEM Revivification Requests w ten sposób że wpisujemy np. 10 przy Requests within i swoją pozycję - poda prośby o wskrzeszenie w promieniu 10 pól, a jeśli ktoś jest w działajacym RP to będzie przy nim zielony znaczek "ACTIVE"
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostŚr 06 gru, 2006 13:21

Ja jako zed obecnie przebywam w Brooksvile koło Matthias Genral Hospital i w okolicy jest około 40 zedów. Regularne polowanie albo przygotowywują się do wymarszu... Ci co przebywają w tym szpitalu (jeżeli jest ich mało) niech lepiej nie wychodzą, a jeśli to zrobią to szybka ucieczka... Jak mi naładują się punktu AP to ruszam do mallu a potem do jakiegoś dobrego PR.
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 07 gru, 2006 10:40

Whippey padło, a ja znowu czekam na wskrzeszenie :/
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 07 gru, 2006 21:18

coraz więcej ich wchodzi do środka... co prawda ktoś planował odbicie whippey o 1 w nocy, ale nie wiem czy wytrzymamy...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

gremdek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 428
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 15:02

PostPt 08 gru, 2006 12:38

a ja ubijam zedy co się ciagle gromadzą przed budynkiem, ehh. jakby co jestem w dundas building - chyba 4S od whippey.
:(
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 11 gru, 2006 18:18

przeniosłem się do mallu w Dulston. za niedługo tam będzie gorąco...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Piromaniack

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): N 31 lip, 2005 23:17

PostPn 11 gru, 2006 21:33

Pierwsza postać dotarła do Club Dowell [90-8] w Dulston, dwa kwadraty od mallu, w którym znajduje się marker - akurat przemierzałem okolicę w poszukiwaniu jakiegoś centra handlowego ;).


Moja druga postać jakiś czas temu zawędrowała do Tompson Mall ([21-81], dzielnica Lockettside) - od tygodnia chyba się już stamtąd nie oddalam, oczekując jatki. Organizacja The 'Sards ogłosiła mall za swój budynek, w którym przebywać mają prawo tylko jej członkowie. Zdarzało się już, że jej członkowie zabijali któregoś z tych, którzy nie mają zamiaru się stamtąd wynieść...
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 14 gru, 2006 18:31

Fragment romowy który kiedyś usłyszałem:

# Marion Wells said " *shakes head* Ed, Ed... have you considered that perhaps your CDF friends haven't healed you because they're embarrassed of you? Without proper grammar and punctuation, we're no better than cavemen eating mud." (5 hours and 29 minutes ago)
# Marion Wells said "Please revise your profile accordingly: 'Ed is a member of the Creedy Defense Force, Pitneybank Home Defence Squad. [optional:] Other than that... he's just this guy, you know?'" (5 hours and 28 minutes ago)
# Marion Wells killed Edgrant. (5 hours and 28 minutes ago)
# Dregz said "Did you seriously just kill a guy because he had bad grammar?" (exactly 5 hours ago)


Szkoda, że na forum tak nie można.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 14 gru, 2006 19:02

W dulston cisza i spokój... jutro opuszczam Treweeke... może jest jakiś mall pod oblężeniem co potrzebuje ludzi?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 14 gru, 2006 19:55

Na przykład Giddings. Tynte i Nichols są całkowicie opanowane przez zedy (tak samo zresztą jak Caiger). Hildebrand też jest oblężone, ale bez trudu daje radę odpierać ataki.

Poza tym słyszałem, że Bale i Dowdney mają "umiarkowane" kłopoty z zedami.
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostCz 14 gru, 2006 22:57

North Blythville - spokój i cisza. Tylko 7 zedów psuje spokój i ciszę.
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 19 gru, 2006 18:48

Giddings Mall padł... :roll:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Piromaniack

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): N 31 lip, 2005 23:17

PostWt 19 gru, 2006 20:34

W Bale Mall niewiele lepiej - jakaś setka zombie oblega budynek, nie wiem, co się dzieje w środku, gdyż moja postać już została wywleczona i zabita...
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 19 gru, 2006 20:52

Ale są choinki :mrgreen: Wie ktoś może skąd się je bierze? Lampki znalazłem w Hardware Store.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości