Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:25


Symulacja jazdy samochodem

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostPn 15 sty, 2007 16:28

luzuj zwieracze.
nie piszesz na temat i jeszcze mnie obrażasz...

a ja chciałem tylko zarekomendować najwierniejszą symulację autka. Nie będę pouczał moderacji, że warning ci się należy, bo moderacja działa tutaj bardzo sprawnie i będą lepiej wiedzieli, co należy zrobić.

marker, jeśli sądzisz, że istnieją lepsze symulatory, to napisz JAKIE i DLACZEGO.
:mrgreen:
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 15 sty, 2007 16:33

marker, jeśli sądzisz, że istnieją lepsze symulatory, to napisz JAKIE i DLACZEGO.

I jeszcze mam Cie przeprosić że jesteś ślepy?
Podpowiem Ci coś... Otóż wbrew temu co myślisz nie jesteś na tym forum sam. Czasem wypadało by to dostrzec i przeczytać co kto pisze, nie uważasz?
Ja się powtarzać nie będe.
Pisałem Ci już tytuły owych lepszych symulatorów, a twoje powyższe pytanie wskazuje na twoją totalną ignorancje wobec mojej osoby i nie zamierzam z tobą wiecej prowadzić dyskusji. Bo to właściwie jest twoj monolog skoro nie czytasz postów innych...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostPn 15 sty, 2007 16:42

marker napisał(a):
marker, jeśli sądzisz, że istnieją lepsze symulatory, to napisz JAKIE i DLACZEGO.

I jeszcze mam Cie przeprosić że jesteś ślepy?
Podpowiem Ci coś... Otóż wbrew temu co myślisz nie jesteś na tym forum sam. Czasem wypadało by to dostrzec i przeczytać co kto pisze, nie uważasz?
Ja się powtarzać nie będe.
Pisałem Ci już tytuły owych lepszych symulatorów, a twoje powyższe pytanie wskazuje na twoją totalną ignorancje wobec mojej osoby i nie zamierzam z tobą wiecej prowadzić dyskusji. Bo to właściwie jest twoj monolog skoro nie czytasz postów innych...
może i pisałeś, ale bez słowa komentarza. Równie dobrze mogę napisać, że GTA 1 łoi to wszystko na twarz :mrgreen:.

Użyj racjonalnych argumentów, to może się przekonam :twisted:

PS. Yac - dzięki za warninga :mrgreen:
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 15 sty, 2007 16:49

poczytaj sobie recenzje tych gier... mnie sie nie chce poraz enty pisać o genialności ty gier bo coponiektórzy mogą być już znużeni...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostPn 15 sty, 2007 16:53

marker napisał(a):poczytaj sobie recenzje tych gier... mnie sie nie chce poraz enty pisać o genialności ty gier bo coponiektórzy mogą być już znużeni...
jak nie chcesz pisać "genialności ty gier", to grzecznie podwiń ogon pod siebie i nie wyskakuj z durnymi tekstami :mrgreen:

PS. ja jestem otwarty na dyskusję o LFS i konkurencji, ale jak wolisz obrzucać mnie błotem, to odpłacam pięknym za nadobne.
:twisted:
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPn 15 sty, 2007 19:34

Durny tekst ? Człowieku widziałeś ty kiedyś DURNY tekst ?. Współczuje twojej rodzinie anyway.
ale jak wolisz obrzucać mnie błotem, to odpłacam pięknym za nadobne.

Ziew .... dawaj...
Twoja wina że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 15 sty, 2007 22:04

Nazhir napisał(a):
marker napisał(a):poczytaj sobie recenzje tych gier... mnie sie nie chce poraz enty pisać o genialności ty gier bo coponiektórzy mogą być już znużeni...
jak nie chcesz pisać "genialności ty gier", to grzecznie podwiń ogon pod siebie i nie wyskakuj z durnymi tekstami :mrgreen:

PS. ja jestem otwarty na dyskusję o LFS i konkurencji, ale jak wolisz obrzucać mnie błotem, to odpłacam pięknym za nadobne.
:twisted:


Bo tyś się rozpisał o LFS tyle że 2 miesięcy by nie starczyło żeby to wszystko przeczytać.
Skończ już swoją durną paplanine bo nie jesteś fajny...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron