Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:16


Pierwsze wrażenia

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 30 paź, 2007 17:25

Sterowanie opanowałem, dzwięki są niezłe, ale nie amerykańskich broni (choc ruskie tez nie są cudowne). Kampanię wczoraj zacząłem, wiec o tym jeszcze nie mam co mówic.

Gdzie mogę znaleźc nazwy broni pod arma?

Mam wersję 1.08. Czy to bug?

Jest środek nocy, zero świateł, wrogowie bez NVG i tylko przy małym ognisku, a ja podkradam się z noktą i tłumikiem. Goście mnie zauważają z 50 metrów i kładą serią. Czy ich widzenie w nocy jest w QG poprawione?
Offline
Avatar użytkownika

Miho

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Śr 02 lut, 2005 09:57
  • Lokalizacja: Grudziądz

PostPn 18 sty, 2010 12:13

Witam Komandosów :D

Ja osobiście Army nie uruchomię, ale grałem u kolegi na podstawowej wersji gry bez patch'y.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to trzymanie broni wyposażonej w granatnik m203, tak jak w ofp rączka wchodzi miedzy granatnik na osłonę lufy (zapomniałem jak się to fachowo nazywa), drugą rzeczą jest uchwyt pod ta osłoną tak jak we wspomnianym prekursorze nadal broń nie jest za niego trzymana.

Druga sprawą są animacje, rzecz jasna każdy wojak na polu walki ma własne upodobania do trzymania broni, czy to lewo reczny czy to prawo, szkoda ze to nie zostało uwzględnione.

Trzecią rzeczą sa animacje cywilów lepsze niż w ofp ale jednak jednolite jak żołdaków.

Na koniec dodam że jednak jakoś mi brakuje akacju typu stealth, np ze "scyzorykiem" ;) w reku dla spec ops odciąganie trupa itp. Myślę że takie rozwiązanie urozmaiciło by rozgrywkę w sp jak i mp tymi jednostkami :)

Ogólnie wrażenia mam pozytywne, dobry stary ofp na miare 21 wieku
Athlon 1.7+ 256 DDR GeForce 2 64 DDR(128 AGP) AC 97
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 18 sty, 2010 14:13

Miho napisał(a):Ogólnie wrażenia mam pozytywne, dobry stary ofp na miare 21 wieku

dobry stary ofp na miarę 21 wieku to ArmA 2.

ArmA 1 odchodzi w niepamięć.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 18 sty, 2010 15:40

...całkiem zasłużenie, zresztą.


- bo to crap :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron