Teraz jest Cz 28 mar, 2024 12:19


Pierwsze wrażenia

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostWt 23 sty, 2007 16:08

Tak, dopiero potem doczytałem ze zrozumieniem "żeby ruszyć maszynę z pasa" :grin:

W takim razie się zgadzam ;)
Obrazek
Offline

jakubisko

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 27 sty, 2007 13:12

PostSo 27 sty, 2007 13:20

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum więc pokrótce napiszę coś o sobie.
Mam na imię Jakub, mam 23 lata i jestem z Wrocławia, interesuję się grami o tematyce wojennej itp,moja ulubiona gra to Americas Army, należę do klanu strefa24. Parę lat temu grałem co nieco w singla operation flashpoint , i pamiętam że bardzo mi się ta gra spodobała, ale przechodząc do rzeczy, mam pytanie dotyczące Army: czytałem co nieco na temat tej gry i wiem ze wersja podst. (tzn bez łatek) zawierała mnóstwo błędów, jak to teraz wygląda po patchu 1.02 ?? czy ad się w nią bezstresowo grać ?? Jak się prezentuje Polska scena Mutliplayer w Armie ? nieukrywam że chciałbym dołączyć do jakiegoś klanu ponieważ rozgrywka single player mnie nie interesuje za bardzo. I osatnie, czy można tą grę pod względem realizmu porównać jakoś do Americas Army ?? za wszelką pomoc z góry dziękuję.
pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 27 sty, 2007 13:47

I osatnie, czy można tą grę pod względem realizmu porównać jakoś do Americas Army
Nie. Bo tu nie da się skakać :twisted:

jak to teraz wygląda po patchu 1.02
Wygląda lepiej [zamiast tragicznie tylko beznadziejnie]

czy ad się w nią bezstresowo grać
Jeśli masz mocnego kompa - to ponoć tak, ale ja mam taki se i ArmA leży na półce do czasu aż ją naprawią.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

jakubisko

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 27 sty, 2007 13:12

PostSo 27 sty, 2007 14:24

no to się zastanawiam czy kupować...chciałbym czegoś nowego, właśnie w klimacie AA (tzn. głównie chodzi o reazlim).
Co do komputeraz to na chwilę obecną posiadamIntel pentium D 805 2.66/2x1Mb/; kartę graf. Geforce 7600 gs; pamięć ddram 1024 533MHz,
czy na takim sprzęcie da sie normalnie grać na wysokich detalach ??
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostSo 27 sty, 2007 14:30

Hmm... mój kumpel ma Athlona 64 X2, 1536 MB RAM i GF 7900... grałem u niego na swojej kopii; trochę gra przycinała na najwyższych ustawieniach i z widocznością ~2500 (bez patcha!)

edit: zapomniałem :D na Twoim sprzęcie powinno chodzić stosunkowo płynnie na średnich ustawieniach i mniejszym VD... ale to tylko teoria.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostSo 27 sty, 2007 14:40

Pójdzie spokojnie na wysokich bez anizo i antyaliasingu zbyt wysoko ustawionego
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostSo 27 sty, 2007 14:53

Ano tak - grałem u kumpla z włączonym AA 16x ^^
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

fifi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 14:09

PostSo 27 sty, 2007 15:31

A u mojego kumpla który ma amd 64 x2 +4400 4gb ram, geforce 8800gtx jest nawet czasami gorzej niż u mnie (nigdy nie ma więcej niż 20fps na normalnych ustawieniach - na najniższych i dużo wyższych to samo). Po około godzinie gry arma wylądowała... zgadnijcie gdzie :). To jak będzie chodzić nigdy nie jest pewne (ach ta cudowna optymalizacja).

Jak dla mnie armed assault to wyprane z klimatu ofp ze zmienioną grafiką i paroma nowymi bajerami - jestem zawiedziony.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostSo 27 sty, 2007 16:03

Mam nadzieję, że Cold War Rearmed zachowa klimat pierwowzoru - inaczej poza trybem multiplayer i troszkę ulepszoną fizyką (z buraczkami) dla fanów OFP nie zostanie zbyt wiele :(
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostSo 27 sty, 2007 16:20

No jak wydadzą CWR, to do ArmA wróci stary klimacik OFP. Będziemy się czuć tak samo jak wtedy kiedy do OFP wyszedł FFUR :D. Albo będziemy się czuś tak jakbyśmy do OFP dostali FFUR2010 :rotfl:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline

jakubisko

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 27 sty, 2007 13:12

PostSo 27 sty, 2007 16:50

Jonez napisał(a):Americas Army NIE JEST realistyczne. Przynajmniej nie było, gdy ja w niego grałem.


no ale jest najbardziej realistycznym symulatorem żołniierza (przynajmniej tak mi się wydaje).
Po tych wszystkich opiniach chyba jednak się nie zdecyduję na tą grę, a szkoda...bo przydałoby mi się coś nowego, Operation Flshapoint już za stary jest, więc pewnie mimowolnie wszyscy (albo większość) powoli będą się na Armę przerzucać, a jest zapowiedziane wyjście jakiegoś kolejnego patcha ?

Będąc na stronie polskich klanów reklamujących się tutaj na forum widzę że trochę meczy się odbywa, AA też ma dużo bugów ale człowiek do nich przywyknął (dym przenikajacy przez ściany, broń która przestaje strzelać itd), najlepiej by chyba było porzyczyć od kogoś tą grę..
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostSo 27 sty, 2007 16:52

¦ciągnij demo i sam oceń :)
Obrazek
Offline

jakubisko

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 27 sty, 2007 13:12

PostSo 27 sty, 2007 17:05

ściągam właśnie, a może lepiej kupić ofp wraz z dodatkami ??
Offline

Urup

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Wt 31 paź, 2006 17:04
  • Lokalizacja: Urup Campaign

PostSo 27 sty, 2007 21:28

No nie wiadomo. ArmA niedługo będzie taka jak OFP tylko, że będzie z wyższej półki więc OFP'a nie warto już kupować. Ja niedługo może będę miał ArmA bo już mam pieniądze odłożone na ArmA i na upgrade kompidła więc mejbi. ArmA lepsza od OFP'a, ponieważ to OFP z większą ilością realizmu, większą ilością sprzętu, większą ilością km2 wyspy, większą ilością bugów :mrgreen: Ba. ArmA rox.

@edyt(a)
ja czekam tylko aż Mandoble zrobi wersję The Forest pod ArmA.
@edyt(a) 2
no i jakieś ciekawostki z WWII
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 27 sty, 2007 21:53

a jest zapowiedziane wyjście jakiegoś kolejnego patcha ?
Jest. I znając życie, nie będzie to ostatni pacz.

Ale ponoć równo z nim mają być narzędzia, więc kto przy tysiącach addonów będzie pamiętać o jakiś bugach czy błędach?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron