Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:31


Pierwsze wrażenia

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Robert(pl)

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 14 sie, 2006 15:03
  • Lokalizacja: Wałbrzych

PostCz 28 gru, 2006 14:11

jestem zakochany - gra rewelacja !!!!
Offline
Avatar użytkownika

mant3z

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pn 22 maja, 2006 21:26
  • Lokalizacja: Gandza

PostSo 30 gru, 2006 21:28

Mnie tuż po zainstalowaniu gry oraz patcha spotkało niewielkie rozczarowanie. Ukazał mi się ekran z menu... w tym momencie musiałem odejść od komp. na chilkę. Po powrocie patrzę na to co się dzieje w tle a tam ural jedzie na wstecznym ponieważ bmp je 'popycha' potem coś kombinują na boki ;) AI się wręcz popisywało. Później jak odpaliłem trening, kamapnię, multi i na końcu edytor... moje odczucia już były dużo lepsze. Fakt... potrzebne są kolejne patche, tysiące add'onów (zwłaszcza BAS) oraz narzędzia do tworzenia i edycji.

ArmA jest jakie jest, najważniejsze że JEST :spoko:
Mów mi milordzie łapserdaku!
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostSo 30 gru, 2006 23:09

To prawda. Marudzimy, wytykamy błędy, idiotyzmy, brak stabilności, ale to nie zmienia faktu, że już zdążyliśmy Ją pokochochać i będzie to miłość na całe lata, (przynajmniej do wyjścia Game2 :grin: ).
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

mant3z

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pn 22 maja, 2006 21:26
  • Lokalizacja: Gandza

PostSo 30 gru, 2006 23:20

...a wiecie co, mam replike G36C w domu (jak ktoś zna pojęcie ASG to wie o co chodzi) i symbole selektora ognia oraz sam selektor są identyczne, naprawdę miłe dla oka :)

szkoda tylko że selektor jest ustawiony w pozycji SAFE :) a ja tu wale burstem na lewo i prawo :)
ciekawe jest też to że jak ammo się skończy to przy naciśnięciu klawisza strzału broń 'pstryknie' ale animacji palca na spuście już nie ma ;-)
Mów mi milordzie łapserdaku!
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostN 31 gru, 2006 00:49

Pierwsza rzecz po włączeniu gry która mnie uraźiła to abrams, którego T80 rozwala jednym strzałem, brak możliwości przeskakiwania przez murki i trudny model lotu, ale staram sie o tym nie myśleć. GRA WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostN 31 gru, 2006 00:59

Aleee.... W ArmA nie ma T80 :clever:
Obrazek
Offline

ghost18

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 27 gru, 2006 11:52

PostN 31 gru, 2006 01:04

Sorki pomyłka- zdarza się. :lol:
Ale szkoda mi tego abramsa- a tki zajefajny sprzęt.
Offline
Avatar użytkownika

Commander Tarkin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 29 gru, 2005 19:52

PostN 31 gru, 2006 03:50

Moim zdaniem pod względem realizmu bije flasha na głowę... (Jakież było moje zdziwienie kiedy nie byłem w stanie przejść przez ścianę...)
Prawda żal tego Hinda i T-80 ale po tym co zaserwowało mi EA w Battlefieldzie 2 moja wiara w patche jeszcze bardziej się umocniła :)
Co by tu jeszcze dodać... Aha te wstawki ANN w kampanii są cholernie kilimatyczne, bardzo mi się podobają. No i ogółem jestem bardzo podniecony ^_^
Offline
Avatar użytkownika

mant3z

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pn 22 maja, 2006 21:26
  • Lokalizacja: Gandza

PostN 31 gru, 2006 07:40

Mieliście też taki przypadek że reporterowi w studio załadowała się 'krwawa skórka'? Wyglądało to conajmniej dziwnie... Narazie zdażyło mi się to tylko raz w początkowej fazie kampanii (po misji z detonacją mostu i nękania przeciwnika z broni p.panc).
Mów mi milordzie łapserdaku!
Offline
Avatar użytkownika

Vallerie

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 07:10
  • Lokalizacja: ze Wschodu

PostWt 02 sty, 2007 16:32

a ja tam dopiero dziś wyciągam z szafy zakurzone buciory i (po instalacji) wyjdę na trawniki Nogovy.... eee, cos chyba pomyliłam... w kazdym razie wkrótce cos naskrobie i o swoich wrażeniach...
PS. Jej.. ale czas poleciał.. od premiery.. OFP.. Resistansu i... [8BZ] :)
pozdr.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostŚr 03 sty, 2007 22:12

Moje wrażenia? Dobra gra :]. Poprostu mi się podoba, nie ma co wiele mówić. Ustawienia graficzne wszystkie na "wysoko" z wyjątkiem kilku i gra działa bardzo płynnie :)
Model lotu wcale nie jest taki trudny jak mówiliście. Po prostu marudzicie, trzeba mieć wprawę :P.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline

martincorp

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 06 gru, 2006 05:38
  • Lokalizacja: warszawa

PostPn 08 sty, 2007 14:20

Ja mam całkiem niezłą maszynkę i całą grafikę ustawiłem maksymalnie. Przyznaję, że obrazek poraża. Klimat gry też jest przyjemny. I na tym niestety koniec. Bujanie się z zabezpieczniem gry [mam oryginalna wersję] doprowadza do furii. łącznie w danych o misji częściowo po angielsku a częściowo po polsku, wynika chyba z niedbałości. Przelatywanie przez ścianki, snajperzy na wieżyczkach leżący ni w 5 ni w 10, grzęznące nogi żołnierzy w chodnikach, tak że odmawiają wkonania jakich kolwiek rozkazów prócz padnj/ postań to jeszcze nic. Nagorsza była chyba sama kampania. Tajność misji wg autorów nie wymaga tłumika, nawet jeśli jest się samotnym snajperem na tyłach wroga. Wyzwalacze w misjach - bardzo rygorystyczne i najczęściej, jeśli cala moja grupa padła [łącznie z dowódcą] - mogłem już latać po polach walki bez nakazu dotarcia do kolejnego pkt trasy. Latanie totalnie abstrakcyjne i znacznie trudnijesze niż w OFP [no chyba że Camelami]. Zdawało mi się, że po tak fenomenalnej grze jaką jest OFP z tyloma addonami i modami, rzeszami miłośników - autorzy wydadzą grę, która będzie ucztą...
Po mimo wszystko, gra mi się podoba. Bardzo. Może nie do końca mnie satysfakcjonuje [mało jednostek, mało broni etc] ale wiem do czego zdolni są fani [szczególnie fani OFP] i co da się z tego zrobić. Gra z pewnością pozostawia niedosyt ale też duże pole do popisu.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPn 08 sty, 2007 15:45

Tajność misji wg autorów nie wymaga tłumika, nawet jeśli jest się samotnym snajperem na tyłach wroga.
A słyszałeś o czymś takim jak wybór broni w Briefiengu ? :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 08 sty, 2007 16:38

Akurat model lotu jest dużo lepszy niż w ofp.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPn 08 sty, 2007 16:48

Ale kosiarki pozostały :mad:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości