Teraz jest Cz 28 mar, 2024 12:03


Cold War Rearmed

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość

topas

PostŚr 30 sty, 2008 01:38

Danickas napisał(a):Topas mam nadzieje że nie zamierzacie supportować swoich miernych konkurentów?


Oddawanie własnej pracy konkurencji, która pisze, że może się w zamian odwdzięczy ale nie wiadomo - a raczej słabo, bo ma inne zajęcia; czyli po prostu ulegnięcie prostemu "Daj to, i to też i tamto, aha i to, bo nie umiem, nie chce mi się"... ? :neutral:

Nie dziękuję ;)

A co do samego CWR; no ja bym mierny nie powiedział; bo każdy kto się zajmuje addonami/modami wie ile wysiłku trzeba włożyć w ich zrobienie. Także.. no, nie mierny, ale po prostu "inny" :) każdy ma inny styl; nasi wojacy wyglądają tak, ichni inaczej, co kto lubi ;)
Offline
Avatar użytkownika

Model

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): N 04 gru, 2005 18:35
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostŚr 30 sty, 2008 02:13

"Oddawanie własnej pracy konkurencji" hm ktoś na tym jakiś biznes robi, że używamy takich zwrotów ? Ja rozumiem 'rywalizację' pomiędzy modami kto szybciej i lepiej itp. Zrozumiałbym też jeśli chodziłoby o jakiś czołg albo duży ważny element modu ale ludzieee z tego co widzę to chodzi o hełm :neutral: Sam nie raz prosiłem inne mody o jakieś elementy i nie raz sam udostepniałem innym swoje prace (wiadoma sprawa, że trzeba jakoś zaznaczyć, że to się ma od kogoś np. w readme ;-) ). Raz zostałem jakby to nazwać zlekceważony ale akurat to mnie nie dziwi bo jak się nachapie ktoś postowej sławy na forum bis to się jest dziadem i ma za duże mniemanie o sobie i swoim modzie :] Więc lepiej się nie wypinać na innych, plotki szybko się rozchodzą :boks: Takie jest moje zdanie co do oddawania innym swoich prac. Druga sprawa, panie 'maza94' jak się nie ma pojęcia o tworzeniu modyfikacji oraz o sprawach z tym związanych to lepiej durnowato nie komentować :cfaniak:
Obrazek
Obrazek

topas

PostŚr 30 sty, 2008 02:51

marekmodel napisał(a): Raz zostałem jakby to nazwać zlekceważony ale akurat to mnie nie dziwi bo jak się nachapie ktoś postowej sławy na forum bis to się jest dziadem i ma za duże mniemanie o sobie i swoim modzie :]


Jeny, kto to taki przebrzydły jest?


Ja osobiście nie mam specjalnych zahamowań przed oddawaniem swojej pracy; ale kwestia jest taka, że zależy komu i jak. Niektórzy tutaj mogą potwierdzić, że długo namawiać mnie nie trzeba ( w nadchodzącyh releasach będzie trochę rzeczy które oddalem bez słowa). Jednak akurat ten konkretny zacytowany użytkownik to inna para kaloszy, w sposób dość niekoleżeński odnosił się nieraz do zbliżonych zapytań z naszej strony - a teraz jak gdyby nigdy nic przychodzi i mowi "daj".. ee.. nieważne.

Z resztą jeśli chodzi o modele to i tak wszystko praca Vilasa, więc on sam najlepiej zdecyduje. EOT z mojej strony

i zakańczamy offtop ;)
Offline
Avatar użytkownika

Model

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): N 04 gru, 2005 18:35
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostN 03 lut, 2008 01:17

Vil źle mnie zrozumiałeś ;]

Mój komentarz był ogólnie na temat "udostępniania prac". Nie znam szczególów pomiędzy Wami a CWR więc jak to oni zaczeli kozaczyć to wychodzi na to, że oni powinni sobie przeczytać mój post :twisted: Nie bierz wszystkiego tak do siebie ;-) nie tylko Wam bis oraz inne modziki rzucają kłody pod nogi :/


ps. a co do pm na bis to akurat nie do mnie piszesz więc nie do mnie pretensje. Dostaję sygnały o Twoich pm które piszesz do innego członka ekpiy ale ja za pośrednictwem osób trzecich rozmawiam tylko z osobami z innych krajów bo jestem nie kumaty w obcojęzyczne klocki. Upomnę się o pm które pisałeś ale najlepiej jak będą one bezpośrednio do mnie dochodziły.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 04 lut, 2008 15:36

Informatycy zdolni zrobić Custom User Interface? Jak udowodnił Paratroop czy ludzie z XAM'a - zrobienie lepszego custom GUI wcale takie trudne nie jest... Jeśli idzie o CWR, długo ich usprawiedliwiałem, i choć bardzo podoba mi się nawet to demo, to... fakt, buraki straszne.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 15 mar, 2008 19:29

Badziewiaki znów się chwalą screenami... :roll:

Nowy wpis na Blogu James'a - http://1985.armedassault.com/
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Model

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): N 04 gru, 2005 18:35
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostSo 15 mar, 2008 19:54

Nie no kurcze bez przesady, jakby nie patrzeć na addony CWR przez pryzmat tego, że robi to sztab ludzi z BISu, kosmici i szpiedzy obcych mocarstw to wyglądają bardzo fajnie. Nie jest to jedyna modyfikacja prowadzona przez ludzi dziwnych, upartych i myślących, że są pępkiem świata :jezor: Mają po prostu pecha, że garstka osób z Polski tworzy coś o wiele lepszego. Ale pewnie i tak każdy z Nas będzie testował kolejne aktualizacje CWR.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 15 mar, 2008 20:06

Nie no tak tylko powiedziałem, żeby nie było że mi się podoba :P

Ale, widać że screeny mają trochę tuszu, albo robione na kartach graficznych nie dostępnych dla Nas :D Że każdy zagra to jest pewne, chociaż by z sentymentu do Flashpointa.

Ale z kosmitami to dowaliłeś ]:->
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 16 mar, 2008 02:44

Dobra. Ściągnąłem, zagrałem. Pierwsze co widzę, łódka wypływająca z Malden na patrol. W tle cudna muzyka Ondreja Matejki. Odpalam, widzę stary laptopik. Wybieram Malden. Edytor.. Zryty totalnie. To, że to jest "Cold War Rearmed" to nie znaczy, że wszystko ma tam wrócić, nawet kiepawa grafika. Ok. Przeboleję. Wstawiam parę jednostek, moje RHSowskie łobuzy kontra Amerykańce z lat 80'tych. Ale zaraz panie... Gdzie tu jest połowa jednostek?! Rozumiem powrót do 80'tych, ale tak to cofamy się w rozwoju panowie. Z 30 wozów mam 10.. Coś tu jest nie tak. Produkt słaby. Jedyne co naprawdę się udało i mnie zachwyca to przepiękna wyspa Malden, w której się zakochałem oraz loadscreeny. Reszta krótko mówiąc - posysa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostWt 01 kwi, 2008 14:32

Nowe screeny na forum BIS'u. Tym razem prezentacja Kolgujeva...
Powiem tyle... Wygląda ciekawie ;]

Scr1
Scr2
Scr3
Scr4
Scr5
Scr6

Źródło: Forum BIS'u
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostWt 01 kwi, 2008 15:47

niezłe - przynajmniej wyspy mają fajne
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 01 kwi, 2008 16:38

Czy polski addonmaker OFman pracuje w CWR?
Bo to on prezentuje skriny. A w creditsach też go widziałem, z tym, że myśłame, że jakoś gościnnie czy coś...
Załamał mnie...
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostWt 01 kwi, 2008 16:42

czemu uważasz, że CWR to jakieś zło samo w sobie?
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 01 kwi, 2008 16:44

Bo te teextury i T80 stanowczo NIE powaliły mnie na kolana...
Patrząc ile robili to fuszerka jest. I patrząc na wypowiedzi innych nie jestem jedynym przeciwnikiem...
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostWt 01 kwi, 2008 17:05

a OFman czym konkretnie Cię załamał? że robi dla złej grupy, czy, że jego prace są kiepskie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron