Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:30


SetIdentity

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

SetIdentity

PostSo 17 maja, 2008 21:12

Świetnie, znów coś dziwnego..

Oto wycinek mojego description.ext:
Kod: Zaznacz cały
};

class CfgIdentities
{
    class ja
    {
        name = "Jack Callahan";
        face = "Face16";
        glasses="None";
        speaker = "Brian";
        pitch = 1.10;
    };
};


Żaden błąd się nie pojawia...

W inicjacji gracza o nazwie "ja":

Kod: Zaznacz cały
 this setidentity "ja";


Wiem, że to tu było i to wiele razy, ale nikomu się nie zdarzyło... Żeby to nie DZIAŁAŁO :!:

WTF :!:
Zero reakcji. Dalej nazywam się SaS TrooP i mam kominiarę na twarzy. W czym leży błąd?
Ostatnio edytowano So 17 maja, 2008 22:06 przez SaS TrooP, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostSo 17 maja, 2008 21:53

1. Nadawanie rodzaju tematu

Wybranie prawidłowego rodzaju tematu jest obowiązkowe. Do wyboru jest 8 opcji - dyskusja, pytanie, problem, info, opinia, pomysł, szukam, inne. Rozumiemy że każdy może o tym raz na jakiś czas zapomieć, jednak jeśli taka sytuacja bedzie się powtarzać to może to doprowadzić do wyciągnięcia konsekwencji (patrz część VI).


Wczoraj dostałeś odemnie warna za olewanie właśnie tej części regulaminu. Widzie, że nie wiele to dało... a więc kolejne ostrzeżenie leci na Twoje konto.
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostSo 17 maja, 2008 22:07

Tak, wiem, sorry. Nie zakładałem tematów od ponad miesiąca, więc można zapomnieć :oops:
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostN 18 maja, 2008 09:15

SaS TrooP napisał(a):Wiem, że to tu było i to wiele razy, ale nikomu się nie zdarzyło... Żeby to nie DZIAŁAŁO :!:


Tak ? To dlaczego ja nie mam z tym żadnych problemów ? A jak chcesz dowodów to ściągnij sobie mój addon VoiceRH do ArmA, tam jest demo misja w której użyty jest setIdentity . I wszystko działa poprawnie....

Znowu to ty coś popaprałeś ;]
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostN 18 maja, 2008 09:28

może całe description tu daj bo z tego mało co można wywnioskować.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości