Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:08


Problem z Hellenic Warfare Mod pack 4

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kamil 1

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pn 26 lut, 2007 15:44

Problem z Hellenic Warfare Mod pack 4

PostN 08 mar, 2009 15:07

Witam.

Ściągnąłem ostatnio pewny dodatek a mianowicie "Hellenic Warfare Mod pack 4" (Do pobrania TUTAJ).

Najbardziej z tego addonu mnie interesuje lotnictwo czyli helikoptery. Gdy wsiądę do jednego to jest możliwość uruchomienia MFD - jest to taki wyświetlacz dzięki któremu można kontrolować cały śmigłowiec, począwszy od włączania silników, świateł skończywszy na namierzaniu celu. I tu pojawia się mały problem gdy uruchomię ten MFD (uruchamia się go za pomocą ENTERA z listy poleceń) to wszystko działa ładnie tylko że wyskakuje mi w rogu pole na którym pisze:

Kod: Zaznacz cały
...get >> "displayName");
_array = toArray |#| _text;
if (count _array > 10 && count HW...'
_text = toLower |#|_text;
_array = toArray _text;
_array =...'
Error Brak;
File HWM_core\scripts\MFD_menu\MFDMenu.sqf, line 162


Tekst ten wyświetla się cały czas podczas uruchomionego MFD. Wcale nie znika.

Na tym monitorze MFD jest też przycisk HELP po jego naciśnięciu pojawiają się cztery "najważniejsze" pytania po naciśnięciu jednego z nich nic się nie pojawia oprócz następnego pola w rogu gdzie tym razem pisze:

Kod: Zaznacz cały
...list+ ",  ");
_list = _list + _text;
};
} |#|forEach (_this select 1);
};

Error foreach: Typ a cuch, potrzebny code
File HWM_core\scripts\MFD_menu\MFDMenu.sqf, line 47
"<t colour=...'


W związku z tym że nie mam pojęcia o co tu chodzi proszę szanownych kolegów o pomoc. Może ktoś z was będzie wiedział jak temu zaradzić. Takie wyskakujące i nie znikające pola z jakimś tekstem są trochę wkurzające w czasie gry.

Proszę więc jeszcze raz o pomoc.

P.S. jak by ktoś potrzebował plik HWM_core to niech pisze to wyślę na pocztę bo załącznik nie chce mi wejść.

Pozdrawiam.

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron