Teraz jest So 27 kwi, 2024 22:12


HI-OFP Installer

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

HI-OFP Installer

PostSo 12 lut, 2005 23:22

Przed chwilą wchodząc na All Seeing Eye wyskoczyła mi lista możliwych update'ów. Widzę HI-OFP installer. Ok, klikam, po czym wskakuje mi na FileShacka i... :twisted:

About HI-OFP Installer v1.0
!!!!! YOU NEED Y2K3 Mod For Operation Flashpoint Installed before you install this !!!!!!

This is the HI-OFP Installer, Grab this to play w/ the Hostile Intent HL Mod Community Guys in Operation Flashpoint - It includes several operation flashpoint addons and y2k3 addon upgrades!

Special thanks to all those in the Operation Flashpoint who created these addons and mods for everyone to Enjoy - We take no credit for creating these files, just simply putting them together so people can join us in our server and play with us!


Chłopaki... powiedzcie mi... bo chyba nie zrozumiałem... dzięki temu, mając Y2k3... mogę grać z kolesiami grającymi w Half-Life'owy mod Hostile Intent? Nie wierzę...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Rainbow

Re: HI-OFP Installer

PostSo 12 lut, 2005 23:27

Chyba jakiś błąd na serwerze, sam zara to sprawdzę.

Dodane : Mi nic takiego nie wyskoczyło ani nie wyskakuje.


Dodane2: HMM :roll: :roll:
Stąd można ściągnąć
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostSo 12 lut, 2005 23:44

Rainbow

Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 13 lut, 2005 13:22

Jonez zauważyłeś? ;)

Szczerze? :D Nie :] To co, idziemy to oblac? :D

Nikt mi dalej jasno nie odpowiedział :] Czy dobrze zrozumiałem - dzięki temu dodatkowi, będziemy mogli grać z kolesiami grającymi w Hostile Intent? 8)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Rainbow

PostN 13 lut, 2005 13:50

Nie :!: Pack ten to jakby reedycja Hostile do OFP. Mamy mod z HL w OFP przy użyciu jednostek BAS'u itp. żadna rewelacja.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości