Teraz jest N 28 kwi, 2024 01:29


Multityper II - Regulamin

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

Multityper II - Regulamin

PostPt 06 sie, 2004 17:30

§ 1. Zasady ogólne

1.1 W MultiTyperze II (w skrócie MT2) może wziąć udział każdy, kto ukończył 10 rok życia :wink: .
1.2 MT2 nie jest grą hazardową (ale może uzależniać :wink: ).
1.3 Organizatorem i szefem MT2 jestem ja - Elej :D .


§ 2. Zasady gry

2.1 Typowania nie zawsze odbywają się w regularnych odstępach czasowych.
2.2 Od momentu ogłoszenia następnego typowania można oddawać głosy.
2.3 Głosy oddaje się poprzez napisanie posta z zaznaczeniem obstawianej drużyny oraz ew. wyniku.
2.4 Typowanie zamykane jest przez organizatora najczęściej na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
2.5 Reguły oraz wszelkie stosowne informacje dotyczące poszczególnych typowań zamieszczane są w odpowiednich topikach.
2.6 Każdy uczestnik ma prawo do oddania jednego głosu.
2.7 Oddany głos można zmieniać dowolną liczbę razy, ale tylko w ramach wyznaczonego czasu typowania.
2.8 Wyniki typowań będą ogłaszane najpóźniej następnego dnia (w wyjątkowych sytuacjach mogą być później).
2.9 Po typowaniu każdemu uczestnikowi, który oddał głos, przyznawane są punkty w ilości proporcjonalnej do odgadniętych wyników.
2.10 W każdym typowaniu można uzyskać od 0 do 100 punktów.
2.11 Nowy uczestnik może dołączyć do typowań w dowolnym momencie (nawet jeśli nie brał udziłau w poprzednich).
2.12 Uczestnik posiadający dokładne informacje o jakimś meczu, który ma zostać rozegrany, mogą zgłaszać swoje propozycje do organizatora na gg lub tlenie. Informacje muszą zawierać: datę, godzinę, mapę, drużyny oraz rangę meczu (sparing, PFL, ECL, WT, itp.). Przykładowa informacja:

XXX vs YYY - sparing
Data: 4 lipca
Godzina: 21:00
Mapa: C&H Sector Wars

2.13 Każdy uczestnik spotkania zobowiązany jest do posiadania działającego programu TeamSpeak 2 i używania go podczas spotkań, nawet gdy nie ma mikrofonu (będzie słuchał :P ).
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 06 sie, 2004 19:13

Kurde a wczoraj był mecz cAc vs GROM kurde a jużchciałem zagłosować na cAc :P
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostPn 16 sie, 2004 23:00

2.13 Każdy uczestnik spotkania zobowiązany jest do posiadania działającego programu TeamSpeak 2 i używania go podczas spotkań, nawet gdy nie ma mikrofonu (będzie słuchał ).



he?
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostPn 16 sie, 2004 23:29

Yeah! Elej walną kolejny błąd:D jak ja lubie jego błedy on jest w tym dobry:p jeszcze walne LOL (a) ;p

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości