Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:14


Karabiny z ARMY III

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Karabiny z ARMY III

PostPt 28 lut, 2014 09:56

Jakiej broni używacie najczęściej podczas rozgrywki?
Moim zdaniem najlepszym karabinem jest Katiba 6,5 mm najczęściej używana broń, wysoka celność i łatwo dostępna podczas walki do zdobycia na poległym wrogu. Jeżeli tylko mogę zawsze zmieniam posiadanego MX 6,5 mm na Katibe :!: .
Obrazek
Katiba 6.5 mm.
Obrazek
MX 6.5 mm.
Rzeczywista broń na której wzorowana jest Katiba 5,6 mm to prototypowa DIO KH2002 Sama
Obrazek
Rzeczywista broń na której wzorowany jest MX 5,6 mm
Obrazek
Obrazek
Offline

rad

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 18:56

Re: Karabiny z ARMY III

PostN 09 mar, 2014 22:54

Mnie tam wszystko jedno - i tak dostepny sprzet to jakies banialuki, niemajace wiele wspolnego z tym, co mamy w rzeczywistosci. Moze poza wygladem. Jestem bardzo ciekawy co jest w configach - nie zdziwilbym sie jakby sie okazalo, ze symulowana fizyka tych zabawek nie odpowiada zadnej istniejacej broni :(
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Karabiny z ARMY III

PostN 09 mar, 2014 23:55

Nie zgadzam się - IMO odrzut w A3 jest najlepszy w historii serii - lepszy nawet od Americas Army 3 i ACE v13+
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

Re: Karabiny z ARMY III

PostWt 11 mar, 2014 00:51

Obiektywnie nie czuję różnicy między jednym i drugim (BIS i jego niedawna fiksacja na punkcie "balansowania" a.k.a "ej chrzanic to nie chce mi sie, skopiuje co sie da")...subiektywnie wolę patyka Irańczyków z kosmosu, sam nie wiem czemu (i wszystko na mechanicznych, otwarte koli w a3 to jakiś paździeż, no..może prócz podróby EOTecha)


http://world.guns.ru/assault/iran/khaybar-kh2002-e.html macie troche "statsów"

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron