Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:00


ArmA II Center PL Combat Photography - pytania i komentarze

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostCz 06 sty, 2011 03:24

Hm, kiedy wysyłałem na imageshack wyglądały ładniej :)

zatem chyba to się da naprawić :)

EDIT: naprawione ;)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 06 sty, 2011 03:27

Na jakich grasz ustawieniach zGuba?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostCz 06 sty, 2011 03:28

Gram/pracuję na laptopie. Z tego tytułu moje ustawienia rozsądne są raczej niewysokie.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 06 sty, 2011 04:51

Niestety widać ;)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

PostCz 06 sty, 2011 09:48

Maćko ponawiam pytanie:

Kiedy pierwsza wersja moda do pobrania?
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostCz 06 sty, 2011 10:58

Mnie nie pytaj :P Ja swoją robotę sumiennie wykonuję, ale nie wszyscy mają tyle czasu co ja żeby dzień i noc siedzieć nad modelami :P

Ale myślę że jak skończymy Rosomaka to będziemy mogli myśleć o pierwszym publicznym wydaniu :)
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostCz 13 sty, 2011 02:48

Grrr, BIS psuje jakość tekstur paskudnymi mipmapami... za cholerę nie wiem jak to naprawić
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

RozekPoland

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 427
  • Dołączył(a): Pn 01 mar, 2010 02:21

PostCz 13 sty, 2011 02:48

Piękne te zdjęcia polskich jednostek :spoko: Aż się wzruszyłem :oops: Poważnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

PostCz 13 sty, 2011 08:09

Nic tylko czekać :-)
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostSo 15 sty, 2011 20:53

Rosomakowi została kosmetyka (drobne błędy do naprawy). Z teksturami od Topas prezentuje się świetnie.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 15 sty, 2011 20:56

JaFranek nie wiem do czego pijesz bo gadka powyżej nie toczy się na temat szajsowatych addonów Vilasa, z którymi nie mamy już na szczęście nic wspólnego.

To zupełnie inny i osobny projekt, stricte ACPL'owy. Więcej info, screenów, już wkrótce...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostSo 15 sty, 2011 22:29

Myślałem że to są jednostki od Vilasa.

Jon nie obrażaj Vilasa bo sporo zrobił dla świata OF/ARMA/ARMA2. A jego jednostki są jak narazie najlepsze. Całość bardzo dobrze dopełniają teksturki od TOPAS. Nie wszystko działa jak trzeba ale to narazie WIP.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 16 sty, 2011 10:21

To źle żeś pan myślał. Vilas zrobił bardzo dużo dla serii, to fakt - addonów. Zrobił jednak też bardzo dużo w temacie siania zamętu i skłócania ze sobą ludzi, obrażania ich, czarnego PR'u Polskiego community itd. (wraz z Jacusiem)

Dlatego czasy, gdy mieli u nas "szacun na dzielni" się skończyły. Zwłaszcza, że addony V to nic specjalnego, co udowodniła ekipa moda PSZ... zresztą, spójrz choćby na addony Jacka. Jedni robią fuszerę i skupiają się na politykowaniu (mówienie że inni są nierealistyczni\głupi\że on wie lepiej), inni robią po prostu świetne addony. Vilas nie należał do tych drugich i za to siekiera mu w plecy, ale przedewszystkim - za bycie strasznie zakłamanym hipokrytą.

"Nie wszystko działa jak trzeba" - nie wiem na ile zepsuł w najnowszych wydaniach (wiem że jego kumpel Dimitri sporo starał się naprawić), ale mogę zagwarantować, że gdyby nie Maćko - to NIC nie działałoby jak trzeba. Bo ów Maćko przesiedział sporo dni (jak ja nad testami i rozpiskami) nad poprawą modeli, pisaniem od nowa configu i różnymi innymi bajerami (cutscenki, skrzynie, flagi). Jak mu burak Vilas za to podziękował? Wyzwiskami.

Dlatego możesz podkreślić w swoim poście słowo "narazie" - świetne retexy Topasa go nijak nie ratują.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jaromaz

Major

Major

  • Posty: 565
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 23:12
  • Lokalizacja: Warszawa

PostWt 08 lut, 2011 23:02

Panowie - przypominam, że na mod PSZ z niecierpliwością oczekuje wiele osób - po moich beta testach (dziękuję za udostępnienie jednej z wcześniejszych wersji) mogę tylko powiedzieć, że jakość modu jest doskonała - plus za dbałość o szczegóły z równoczesnym zachowaniem wysokiej wydajności :) (mody Vilasa są niestety/stety po prostu DUŻO GORSZE).

wracając - wiemy jak czasochłonna jest praca nad tymi modyfikacjami ... ogarnięcie wielu aspektów ... w połączeniu z tą szczegółowością, które już prezentują wersje beta może wydłużyć czas "wypuszczenia w świat" w nieskończoność :) - pamiętajmy, że żywotność gier też jest ograniczona (chociaż akurat Arma jest pewnym wyjątkiem) ...

dlatego proponuję:
Stwórzcie paczkę z tymi elementami, które są już obecnie dopracowane i wypuście pierwszą wersję, zaznaczając co jeszcze znajdzie się w wersji finalnej. Pomyślcie też o nas :) oczekujących od dłuższego czasu na ten produkt konsumentach :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostŚr 09 lut, 2011 00:02

Jaromaz, w imieniu zespołu PSZ dziękuję za komplementy. Planujemy publikację na przełomie I/II kwartału 2011. Postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań :pilot:

W samym modzie sporo się zmieniło. Aktualnie równolegle wykańczamy kilka podprojektów, które są kluczowe dla wydania pierwszej publicznej wersji beta:
- piechota [90%]
- Szakal i Żbik [90%]
- broń piechoty [75%]
- Rosomak [60%]
- "szkieletowa" wersja modu dla serwera dedykowanego [60%]
Powyższa lista jeszcze nie jest zamknięta. W każdej chwili może się okazać, że któryś z niewymienionych tu podprojektów okaże się na tyle dojrzały, że warto będzie się nim pochwalić :)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron