Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:16


Polski Mod do ARMA 2

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostŚr 21 wrz, 2011 15:13

Gramy właściwie codziennie.
Rule #2: Double tap!
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostŚr 21 wrz, 2011 15:17

Jak juz pisze w tym temacie to mały OT. ALbo ja mam coś nie tak albo serwer ma starszą wersje ACE. Jak wchodzę na serwer to ja mam wersje 1.12 a Wy 1.11 wieć nie wiem. Ale ok koniec OT.
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostŚr 21 wrz, 2011 17:35

Wybacz nam.... przepraszamy najmocniej. Niezwłocznie admin zmieni wersję na taką jak Ty posiadasz. Drink ma być z parasolką czy z cytrynką? Żesz... oczywiście szanowny Pan wybaczy- naturalnie jedno i drugie.
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostŚr 21 wrz, 2011 20:12

Heh drink to koledze się należy chyba bo się za bardzo napina chyba :) Wyluzuj kolego bo ten swoj post wstawiłeś nieco między danie główne a zakąske.
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostŚr 21 wrz, 2011 21:35

bynajmniej.
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostPn 03 paź, 2011 19:55

Obejrzałem sobie film z misji "Two Simple Tasks" i muszę przyznać że jakość wykonania waszych misjonarzy jest naprawdę ogromna. Ale wyglądają dosyć przestarzale. Z tego co mi wiadomo to teraz w Afganistanie oprócz kamizelek OLV i KMV dostają już UKO i te nowsze czyli Kanhandary oraz hamerykańskie Inceraptory. Jest też troche kamizelek zakupionych na własną rękę przecież. Co wy na to ?

EDIT
Właśnie na oficjalnej stronie PKW Afganistan znalazłem zdjęcia chyba z najnowszej zmiany : czyli jak się teraz chłopcy wożą http://www.isaf.wp.mil.pl/pl/4_1096.html
I love the smell of napalm in the morning
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 03 paź, 2011 20:06

Nasze jednostki to mniej-więcej 2008, nowszych rzeczy póki co brak (może poza oliwkowymi magazynkami), bo najzwyczajniej w świecie po tym, jak jeden z członków ekipy zrobił sobie wakacje do odwołania, brakuje nam grafików - zarówno 2d jak i 3d.


Może za jakiś czas będą jednostki z nowszym oporządzeniem, trzeba jednak mieć na uwadze że z racji specyfiki modeli A2 bardzo trudno sprawić by jednostki wyglądały na tak "przypakowanych" jak chłopaki z filmów z Afganu.

Póki co to poprawiamy i dokańczamy rzeczy, m.in. uaktualniamy Beryle, HMMWV'ki, dokańczamy Tora, Rosomaka i MaxxPro (żadna nowość w sumie na scenie A2). Dalsza przyszłość to Cougar i jeśli damy radę - wojaki 2010.


Two Simple Tasks to stara i niedokończona misja, aż dziwne że chłopaki to grali :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostPn 03 paź, 2011 20:27

Jak się za 5 lat nauczę to wam z grafiką pomogę :cfaniak:

Da się w ogóle w A2 zrobić losowość wyglądu ?

Ale trzeba zwrócić uwagę że nareszcie ktoś na górze złapał się za głowę i zaczął wyposażać chłopaków w sprzęt godny XXI w. Tylko czekać aż wprowadzą MSBSa :)

Powodzenia w dalszych pracach !
I love the smell of napalm in the morning
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostPn 03 paź, 2011 21:33

@myszon
Pewna losowość w wyglądzie jednostek jest np u partyzantów z OA, dana kurtka może być w kilku wersjach kamuflażu: pustynny, taki jakby leśny i chyba taki szary-arktyczny? Ale tobie nie o taką dowolność chodzi jak się domyślam :)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 03 paź, 2011 21:56

No właśnie niestety, jedyne co możemy zrobić to losowość kamuflażu kamizelki, pokrowca\hełmu i może ewentualnie plecaka... niestety na tym randomizacja się kończy.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostPn 03 paź, 2011 22:17

@Jon, a tak czysto hipotetycznie jeśli np planujecie, że taka pierwsza grywalna wersja moda v1.0? do publicznego wydania, zawierać będzie powiedzmy piechotę i kilka pojazdów-tak tylko gdybam. Jak byś ocenił postęp prac jeśli to nie tajemnica :) np: 50-60% paczki gotowe czy raczej mniej/lub więcej. Mod jest napewno bardzo interesujący dla polskich graczy tylko info o nim trochę mało :)
Offline

Monty89

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 29 sie, 2013 20:45

Re: Polski Mod do ARMA 2

PostCz 29 sie, 2013 20:51

Witam,jestem nowy na forum. Mam problem o którym nikt nie wspominał jak narazie. tak więc, po zrobieniu wszystkiego tak jak piszecie, nawet po zastosowaniu sixupdater'a pojawia mi się problem w grze. Widzę jednostki i moge je dodawać w edytorze, ale tylko i wyłącznie same pojazdy, ludzie za to znajdują się w (pusty) tak jak puste pojazdy i w momencie dodania ich do gry pojawiają się błędy typu VIL_soldier_mp.simulation i wyrzuca spowrotem do edytora. Mam OA w wersji 1.62 i skończyły już mi sie pomysły co można dalej zrobić żeby mod w całości zadziałał
Poprzednia strona

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron