Foka napisał(a):Kto tam był na arcie w Alfa? Chcecie poćwiczyć jutro, żeby sprawdzić co było nie tak? I znaleźć rozwiązanie, żeby było dobrze
W Alfie ? My tam wszystko obczailiśmy, ale postrzelać znowu mogę
Teraz jest Cz 25 cze, 2026 11:25
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości