Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:31


Jak dołączyć do OFP Center PL?

Sprawy techniczne dotyczące strony i forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

PoP

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Pt 14 sty, 2005 17:11

PostŚr 28 gru, 2005 11:48

Dzien w ktorym zostales, szanowny zabixie, odrzocony przez system, byl dniem wielkiej goryczy, byl dniem kleski tegoz systemu. Lecz pamietaj o jednym, to nie byla twoja kleska! Obroc porazke systemu w swoje zwyciestwo, podejmij nierowna walke z wszechobecnym warcholstwem i ukladami, wydaj wojne zydo-masonerii i stworz nowa jakosc, jakosc ktora przycmi wszystko to co dotychczas powstalo, STWORZ WLASNY SERWIS! Zdrada jakies sie dopuscili wobec ciebie, nasz biedny przyjacielu, jest zdrada wymierzona w cala spolecznosc OFP, niezapomnimy im tego, o nie! Pamiec o ich czynie przetrwa w nas dlugie lata by, gdy nadejdzie odpowiednia chwila, wyjsc z nas i poprowadzic cie do ostatecznego zwyciestwa nad systemem! Czekajcie... watek mi sie urwal... eee co to ja mialem...
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostŚr 28 gru, 2005 17:47

Jakas decyzja?
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostŚr 28 gru, 2005 19:12

Wywalamy żabe !!!!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 28 gru, 2005 19:20

l.o.o.n.y napisał(a):Wywalamy żabe !!!!


Loony - a powiedz mi kim Ty jesteś w ekipie strony OFPCPL żeby pisać coś takiego?
Offline
Avatar użytkownika

Mefiu

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): So 19 lut, 2005 23:28

PostŚr 28 gru, 2005 19:51

On i w ekipie OFP (jest w niej?) i w zyciu codziennym jest nikim, wiec nie wymagajcie od niego zbyt wiele.
www.armedassault.pl
www.wre.f2z.avx.pl/wre/news.php
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 28 gru, 2005 19:54

Mefiu napisał(a):On i w ekipie OFP (jest w niej?)


Skąd takie domysły :twisted:
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 28 gru, 2005 20:16

Zabix napisał(a):Jakas decyzja?


Od czasu otrzymania nowego hasła do panelu masz 2 tygodnie żeby udowodnić, że przydasz się na stronę w pisaniu testów. Będziemy Cię uważnie z Montym obserwować. Jesli wszystko będzie dobrze, zostaniesz ponownie przyjęty, ale tylko do testów, tak jak wczesniej ustaliliśmy (sam ustaliłeś na gadu) bez dostępu do ekipy etc.
Jesli jednak zobaczymy, że się obijasz po tych 2 tygodniach bardzo szybko podziękujemy za współpracę.

Pragnę dodać, że rekrutacja zarówno NEWSMAKERĂ“W jak i TESTERĂ“W jest wciąż otwarta. Czekamy na nowe zgłoszenia.
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostN 01 sty, 2006 13:17

Z dniem dzisiejszym (1 stycznia 2006 roku) przerywamy poszukiwania nowych newsmakerów i testerów. Wchodzimy w ten nowy rok z nieco odmienionym, nowym składem i mamy nadzieje, że damy radę dorównywac iloscią newsów i testów największym stroną o tematyce gry OFP na calym świecie.

W chwili obecnej na stronie OFPCPL pracuje 8 newsmakerów (Mirage, Kuba, Loony, Barbarian, Elej, żuker, Mefiu, Volt) oraz 5 testerów (Monty, Mirage, Reyhard, Zabix oraz Bartek).

Skład ekipy dodającej newsy i testy aktualnie JEST PEłNY.
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostPt 03 lut, 2006 01:40

WZNAWIAMY REKRUTACJE. OBECNIE POSZUKUJEMY JEDNEGO NEWSMAKERA, KTĂ“RY BĂŠDZIE DODAWAł NEWSY NA STRONIE OFPC PL.

Więcej informacji w tym temacie.
Offline
Avatar użytkownika

W4tchdog

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 409
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2005 13:58
  • Lokalizacja: ...i po co ?

PostCz 09 lut, 2006 21:42

Mefiu napisał(a):On i w ekipie OFP (jest w niej?) i w zyciu codziennym jest nikim, wiec nie wymagajcie od niego zbyt wiele.


Pamietaj ... w internecie jesteś tylko słowem , ale to słowo swiadczy o tobie.
Jak przeczytałem twoja wypowiedź , przeanalizowałem... to nasunął mi się jeden wniosek ...
Obrażając bezpodstawnie a bezposrednio użytkownika Loony , stwierdzając publicznie "że jest nikim" , dałes mi do zrozumienia , że ty , 16 letni osobnik nie jesteś "nikim" ... jesteś "kimś" ... tylko że jest tutaj mały haczyk ...jesteś kimś kto nie dorósł do życia w społeczeństwie ...jestes zdefektowaną jednostka , gdybyśmy żyli w mrowisku , został byś bardzo szybko wyeliminowany , odesłany do karmienia larw ... ale pokarmem , był by twój chitynowy pancerzyk. Ale niestety nie jestesmy mrówkami , tylko pasożytniczą rasa ludzką .
Zapewne urazi cię ten mój post , bo zapewne nie jestes az tak inteligentny by odebrać go jako ironie , i pewne przesłanie , ukazujące to : że tego typu wypowiedź nie została przezemnie zaakaceptowana , i nie ukazała twojej osoby w moich oczach jako osobnika wartosciowego . Niestety nie udało ci się podnieść swojej wartości kosztem obrazy loonego ...
A może się myle w swojej ocenie twojej osoby , i niestety , z powodu tego że jestem za powazny , i nie odebrałem tego jako żart ...
Odrazu informuje , że nie mam zamiaru ani ochoty wdawacsię z tobą w jaką kolwiek polemike na ten temat , więc daruj sobie też swój kometarz ...Ale zapamietaj jedno , nie lubie ludzi , którzy w tak trywialny sposób próbują się przypodobać społeczności , kosztem innego osobnika.

Sorrka Mirage że ci w temacie zafajdałem , ale jakis rok temu nie bylo na tym forum tyle ludzi , którzy za nic mają sobie dobre imie czyjeś i swoje ...

Nie ma problemu. Popieram Twoje zdanie. Jednak prosze reszte użytkowników o nie pisanie komentarzy do tego postu, tak aby nie robić OT. Ive - usunąłem Twój post. - MIR
[L] - dzieki Watch ;)
Offline
Avatar użytkownika

BOLO

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): Cz 09 lut, 2006 18:55
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostPn 27 lut, 2006 17:47

Mam 13 lat. Edytor tekstów znam bardzo dobrze, jestem dobry z angielskiego (5 lat nauki ocena: 6). Znam ortografię i potrafię dobrze składać zdania (polski ocena: 4)
Chcę zostać testerem addonów
Nie "dziecią neostrady"!
Nie "gorącym" 13!
Nie pokemonom!
... kurde, to co ja jeszcze tu robię?

NIE BOLO A Bolo!
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostSo 04 mar, 2006 12:29

Informuję, że została wznowiona rekrutacja testerów. Aktualnie poszukujemy dwóch testerów: jednego wysp, a drugiego addonów. Więcej szczegółów w tym temacie.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostSo 16 wrz, 2006 11:55

Serwis OFP Center PL poszukuje aktualnie jednego nowego newsmakera. Szczegółowe informację na temat korzyści i obowiązków związanych z pełnieniem tej funkcji znajdziecie tutaj.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur, kto wie, może to TY będziesz jednym z nas :)
Offline

rabbit93

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 16 kwi, 2009 19:43

PostN 03 maja, 2009 09:53

Chcialbym zostac Testerem Misji mam 16 lat troche bawie sie w edytorze mam orginalnego OFP w wersji 1.96 jestem bardziej zaawansowanym graczem i czesto wchodze na ta strone pozrawiam :] :] :] :] :] :] :]
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostN 03 maja, 2009 12:09

Aktualnie nie poszukujemy żadnych testerów, recenzujących produkcje stworzone pod OFP (ta informacja jest nieaktualna). Poza tym nie testujemy już niczego, co związane jest z OFP (misje SP, addony, kampanie, wyspy). Jeśli będziemy kiedykolwiek poszukiwali testerów, to tylko do recenzowania dzieł pod ArmA, a wtedy się z Tobą skontaktuję :)
Obrazek
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Forum i strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości