Teraz jest N 16 cze, 2024 15:54


Twórczość własna forumowiczów

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPn 28 kwi, 2008 17:05

2 lata w sumie to będzie jak zacząłem modelować na jakiś niekoszernych programach (3ds?), żeby później przesiąść się na oxygen (nad którym nie przeklinałem bo o2 postanowiło sobie zrobić przerwę i rozłożyć nóżki aby się pobzykać z windowsem). Po jakich 3 miesiącach prób ogarnięcia oxygena nastąpiła przerwa, którą to zakończyło ściągnięcie triala 3ds 8 i jakoś od tego czasu systematycznie mnie nawiedzają różne takie fluktuacje, związane zazwyczaj z ilością wolnego, zapału do zabawy w 3d. Co do teksturowania, to nawet nie pamiętam, kiedy to się wszystko zaczęło, hehe, starzeje się najwyraźniej.
Ostatnio edytowano Pn 28 kwi, 2008 18:03 przez reyhard, łącznie edytowano 1 raz
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 28 kwi, 2008 17:51

Nie, bo ja zaczynam teraz z 3DSem (Lebel już w produkcji hehe), ale mnie przeraża czas zdobywania doświadczenia.
Offline
Avatar użytkownika

Sudayev

Major

Major

  • Posty: 509
  • Dołączył(a): So 11 lut, 2006 15:44

PostPn 28 kwi, 2008 19:23

Obrazek
Lubie gdy jest burza bo jest co fotografowac. f-5,6, t-30 sec. full screen

Dobra praca reyhard :spoko:
OFP Jungle Fever | Beta Test Team
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostPn 28 kwi, 2008 19:57

Obrazek
Moja szkoła jest równie dobra co moje dzieło.
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPn 28 kwi, 2008 20:04

@operatorku...coz to za gawno...
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 29 kwi, 2008 06:59

Może ty nas czymś uraczysz?
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 29 kwi, 2008 19:13

Nawet skanera sas trupku nie mam, jak tak kozaczysz to ty coś pokaż. Pozatym opinia wydaje sie byc uzasadniona bo na poziomie przedszkola jest, a akurat tak sie sklada że w przyszlym miesiacu w tygodniowy plener jadę to zapewne coś wrzuce, poczekaj troszke (bynajmniej nie sa to arcydizela ale na "nieco" wyzszym poziomie stoją niż operatorka)
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 29 kwi, 2008 20:25

Nie kozacze, bo nic nie mam i dlatego nie bluzgam. A każdy ma określony talent i to nie jego wina. A wbrew pozorom nie wszystkiego można się nauczyć...
Skoro nie pokazujesz, to widać go nie masz, ja też, więc nie zjeżdżaj innych proszę ja ciebie.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 29 kwi, 2008 20:34

Każdy ma prawo do wypowiadania własnego zdania proszę ja ciebie, a talent do tego nic nie ma. A w talent nie wierze. Albo się coś umie bo się czegoś nauczyło, albo się nie umie bo się nie nauczyło i tyle. I nie płacz trupku... proszę ja ciebie...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 29 kwi, 2008 20:50

Czy ja tu płacze? A talent do niektórych rzeczy trzeba mieć. No i oczywiście je lubić. Poza tym ty MASZ talent, więc nie musisz się przejmować. A ja chciałbym mieć taką matematykę jak historię na przykład, ale jakoś mimo starań za Chiny nie mogę!
To czyli się nie nauczyłem? Mimo starań to tak głupio trochę...

I jeszcze coś: Ja nie wierzę w demokrację, dlatego "każdy ma własne zdanie" na mnie nie działa...
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 29 kwi, 2008 21:22

W twoim wieku jak i w moim(jeszcze) zdanie sie nie liczy poki nie otrzymasz dowodu więc stul ciacho i przyjkrzyj sie "jakości" i treści przekazu tego rysuneczku i z jakąś tolerancją mi tu nie wyjeżdżaj.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 29 kwi, 2008 21:37

Nie mam pojęcia po co z nim podejmujecie dyskusję - bo ja przywalę z zupełnie innej strony.

Nieważne jak pięknie czy realistycznie by to narysował - ten rysunek przedstawia SMARKANIE, co napewno do ambitnych, głębokich, czy artystycznie docenianych nie należy. To co przedstawił jest ŻAŁOSNE, choćby z powodu samego zamysłu, i pod jakimkolwiek kątem byłoby rozpatrywane takie pozostanie. Broniąc tego pogrążasz się cały czas w dole własnych wirtualnych wymiocin, którymi brudzisz to forum. Jeśli nie potrafisz napisać nic wartościowego, to nie pisz w ogóle, bo tylko mi nadzieje robisz gdy widze "Nieprzeczytane posty - [2]". Jeśli nie masz o czymś pojęcia, a potrafisz tylko powtarzać utarte nastolatkowe (i co najgorsze nie tylko) slogany, to po prostu MILCZ. Nie muszę być malarzem by oceniać obraz.

Rzekłem ja, zajebiście utalentowany krytyk.
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostWt 29 kwi, 2008 21:53

Dobra, niech będzie, bo przekaz rysunku nie jest powalający, to fakt...

Ale sadzę, że przeca możecie mu trochę odpuścić, choćby za odwagę. Bo ja smarkania bym osobiście nie pokazywał.
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostWt 29 kwi, 2008 21:55

To nie jest odwaga, to jest głupota. Trzeba rozróżnić te dwie rzeczy.

Berna

PostPn 05 maja, 2008 13:57

Sorry mazak ale...
Jeżeli nie masz predyspozycji w danym kierunku nic nie osiągniesz. Nie bedziesz dobrym muzykiem nie mając dobrego słuchu. A słuch to element którego nie da sie wyćwiczyć :PPPP

Cytaty legły w gruzach?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron