Teraz jest So 28 lut, 2026 21:37


Armed Assault - newsy

Archiwum działów sekcji Armed Assault
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 13 gru, 2006 15:09

To naprawdę pasjonujące! Ale co nam z tego...?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Paweł

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 14:59

PostŚr 13 gru, 2006 16:50

HAVOC napisał(a):I tylko czekać na sygnały, że ktoś serwerów na multi nie widzi... bo ma inną wersję gry :hahaha:


Tak, to prawda, podczas łączenia pojawia się komunikat o niezgodności, chyba równierz z tego powodu nie udało mi się podłączyć ;/ Pojawia się plansza z napisem: podłączanie hosta i koniec, już nic się więcej nie dzieje.

Obrazek

Czeska i niemiecka wersja arma mają wersje 1.01.5094, wersja którą ja posiadam to 1.00.5088, zakupiona dzisiaj, nie ma jeszcze oficialnego patcha.
Offline
Avatar użytkownika

assasin13

Kapral

Kapral

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Śr 05 lip, 2006 13:26
  • Lokalizacja: Stąd.. stamtąd... ze wsząd :)

PostŚr 13 gru, 2006 20:19

Nareszcie mam Armę i na początku było wszystko ok. Chodzi jak złotko, wygląda super. Gdy na chwilę zaczęła przycinać, by po chwili usunąć WSZYSTKIE cienie z gry, trochę sie zdziwiłem, ale po chwili wszystko wróciło na swoje miejsce.
Gdy jednak w drugiej misji kampanii zawiesiła mi kompa, wkurzyłem się. Gdy znowu ją włączyłem, zamiast drzew były jakieś nieoteksturowane kule, a zamiast mojego karabinu miałem w ręce kartkę papieru. Jednak po ponownym uruchomieniu wszystko było ok.
Jaki z tego morał? JA CHCĂŠ PATCHA!

BTW: Starforce, jak ja cię kocham... :twisted:
Obrazek
www.urbandead.com - gra w przeglądarce.
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostŚr 13 gru, 2006 20:48

Twoja karta graficzna spełnia wymagania?
btw. Kogo to obchodzi?
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲

HAV

PostCz 14 gru, 2006 00:30

...Lastly, but most importantly, they stated in their mail that the UK release date is set to Februrary 17th, 2007.

Source: armed-assault.net


I okładka z wersji angielskiej: CLICK
Offline

ThrowingMeat

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 02:52

PostCz 14 gru, 2006 02:34

Oto niektóre z poprawionych w polskiej wersji Armed Assault błędów:
*Zmiany w ustawieniach grafiki, umożliwiające uruchomienie gry na słabszych komputerach
*Naprawiono błędy związane z zawieszaniem się gry przy wychodzeniu z trybu multiplayer


Wiemy, że wszyscy czekacie z niecierpliwością na oficjalną datę premiery Armed Assault. Mamy dla Was dobrą wiadomość: dysponujemy już ostatecznym kodem gry i wiemy z całą pewnością, że gra ukaże się w Polsce 15 grudnia tego roku.

Jedną z przyczyn tego opóźnienia były problemy z systemem lokalizującym gry, a naszym celem jest wydanie produktu o najwyższej możliwej jakości, nawet kosztem pewnego opóźnienia premiery.
Wobec wielu pojawiających się zarzutów musimy podkreślić, że przyczyną opóźnienia nie jest sama lokalizacja, która jako taka została ukończona już kilka tygodni temu, ale problemy czysto techniczne związane z implementacją polskich materiałów w kodzie gry. Czy występują one w innych wersjach językowych gry (czeskiej i niemieckiej)? Tego nie wiemy. Ale z całą pewnością nie mogliśmy pozwolić na wydanie w Polsce gry w takiej postaci, w jakiej była gotowa równolegle z tamtymi wersjami.


a w chwili w której piszę tego posta, nawet stona LEMa nie działa...

HAV

PostWt 19 gru, 2006 17:25

Strona 505 Games ma już info o Armie; potwierdzono też datę premiery - luty 2007

CLICK
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 20 gru, 2006 00:17

Juupi... A jednak zachod dostanie gre pozniej, ha :P
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 20 gru, 2006 14:59

My też to zapewne dostaniemy - w patchu. A przez ten czas i wiele innych rzeczy.

Będą mieli o tyle dobrze, że do Lutego będzie już wysyp misji, skryptów, etc... community się rozwinie.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 20 gru, 2006 15:08

YacieK napisał(a):Ciesz się ciesz tylko z czego :???: żabojady ( sorry Zabix :D ) dostaną nowe :

Samoloty- Su-34 Fighter i Su-34 Bomber
Motocykle - TT650 i M1030 model wojskowy
Uzbrojenie - AKS74PSO i KSVKż a strona zachodnia M107 i M16A4

Dodatkowo misja "Blood, Sweat and Tears” - tak że faktycznie - same powody do radośći... :???:


A o tym juz nie wiedzialem... Dobra, sorry...
Offline
Avatar użytkownika

mant3z

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pn 22 maja, 2006 21:26
  • Lokalizacja: Gandza

PostN 31 gru, 2006 08:05

Przecież to bez sensu, jak oni dostaną dodatkowy sprzęt to jak to się będzie miało do faktu iż będziemy chcieli sobie z nimi pograć na necie na ich serwerach. W misjach w których znajdują się te bonusowe rzeczy będzie nas wyp#@$ :mad:

Naprawdę bez sensu... obyś Jonez miał rację i równocześnie z wydaniem ver. dla francuzików wyszedł patch z tym bonusami.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostN 31 gru, 2006 12:29

żabojadki dostaną po prostu spatchowaną wersje gry, tak jak np. my tu w Polsce mieliśmy niby najnowszy build ArmA (który de facto był jednak już starszą, niekompatybilną wersją) tak oni analogicznie dostaną te bajerki, które prędzej czy później będą dostępne dla reszty świata. To co jednak przemawia na korzyść francuzów jest jednak fakt, że oni zapewne będą mieli to wszystko podane na tacy - bez zbędnych nerwów z bugami, koniecznością ściągania nie wiadomo ile mb, et cetera - my natomiast, będziemy zmuszeni do ściągnięcia łatki która swoje ważyć będzie i znając LEM wyjdzie z pewnym, typowym dla tego dystrybutora, poślizgiem...
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Poprzednia strona

Powrót do Armed Assault

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości