Boening 737 tuż po starcie z lotniska Okęcie (EPWA). MFS 2002
Kilka minut później miałem awarie silnika i musiałem lądować awarynie... niestety z nerwów zapomniałem screenów zrobić... powiem tylko że wylądowałem
Teraz jest So 27 cze, 2026 16:29
HAV
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości