Boening 737 tuż po starcie z lotniska Okęcie (EPWA). MFS 2002
Kilka minut później miałem awarie silnika i musiałem lądować awarynie... niestety z nerwów zapomniałem screenów zrobić... powiem tylko że wylądowałem
Teraz jest Pt 26 cze, 2026 14:17
HAV
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości